1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash i problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chudy1512, Kwiecień 8, 2012.

1. Chudy1512

Chudy1512 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    Witam dziś nie chcący sformatowałem sobie dysk z mojej konsolki ;( I teraz mam taki proglem że gdy wsadze dysk do konsolki to wyskakuje mi:
    "No nxe titles found Push any key to exit to NXE" Po wyciągnieciu dysku i nacisniecie guzika to konsola się odpala Co mam wgrać do tego dysku aby mi się włączyła ta konsola ?

Dodam że posiadam Dash 2.0b rev 2342 wersja dashu 14719 pomoże ktoś jak ma wyglądać ten dysk abym umiał znowu sobie gry wgrywać ^^ Podrawiam,

Wczytywanie...

Poleć forum