1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash Kinect(starsza beta nieoficjalna) czy automatyczny ban?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez wiktor96, Październik 17, 2010.

1. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy nowy dash kinect ta starsza beta nieoficjalna automatycznie banuje konsole czy tylko ta nowa co teraz wyszła?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale patrz ja mam 3Xy
    orginalny FW 1,6 i LT
    na 1.6mnie nie abanowali chyba ale nie odpalają mi sie gry;))
    a na lt 1,1 wszystko jest ok niewiem czemu podobno ma banować lt mi się zdaje że po prostu to beta i dlatego zobaczymy 4listopada

4. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale ja zainstalowałem właśnie ten co podobno ma auto ban;))
    i gadam ci patrz 2 post;))

6. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    łączyłeś się z xbl po wgraniu 2.0.12597 - ban pewnikiem będzie tylko na online

7. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    To przykra informacja, że będzie blokowany firmware (przeróbka) pomimo że gram tylko i wyłącznie offline. Trochę się stracham 4 listopada bo mam IX 1.6 a kolega wyżej pisał że na tym IX już gry nie działają. Ale poczekamy zobaczymy najwyżej będzie przeprowadzka na czarną stronę mocy (PS3) ponieważ PSN jest darmowe.

P.S. Najlepiej jak by z góry dawało bana na neta tylko niż na FW.

8. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    wczoraj była już dyskusja na ten temat, więc może przystopujcie już z tymi zapytaniami i rozmowami na temat banowania po wgraniu nowego dasha. Kolega wyżej podał temat w którym raczej wszystko zostało wyjaśnione, więcej info na ten temat narazie nie ma, więc po jakie licho co chwile jest tworzony nowy temat o tym?? Rozumiem innych piratów, tez mam przerobioną konsole ale nie **** w gacie, poczekajcie aż wyjdzie nowy dash a się przekonacie czy bedzie on banował czy nie.

9. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Skąd możecie wiedzieć ze ktoś dostał bana na XBL skoro dostęp do live jest ZABLOKOWANY bo wgraniu dashborda w wersji BETA ! Dostęp do live powróci dopiero po zainstalowaniu oficjalnej wersji dasha.

Kto chce grać online niech czeka na oficjalną wersję bo na BETA nie ma możliwości połączenia się z XBL, proste chociaż inni mylą to z banem.. Skończcie panikować "Wgrałem nowego dasha i nie mogę się łączyć z XBL" gdyż to normalna sprawa.

10. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Dobra... wszystko ok, banuje nie banuje....zadam te pytanie tutaj, bo nigdzie nie mogę na nie znaleść odpowiedzi, mianowicie zainstalowałem wersje BETA i w przyszłości nie będę chciał się łączyć z XBL to będę normalnie mógł grać na BECIE cały czas oczywiście na starych grach bez wgrywania pełnej wersji dasha???

Wczytywanie...

Poleć forum