1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash przed czy po ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martin649, Październik 28, 2011.

1. martin649

martin649 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam zamiar flashowac mojego Xb przed tym bede sczytywal klucz napedu przy uzyciu probe ,I tu nasuwa sie moje pytanie czy zrobic aktualizacje dasha przed czy po operacji (aktualnie mam LT+1.1) ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    i tak będziesz musiał wgrać orginalne fw do napędu raczej, więc se zgraj klucz .spróbuj dasha zainstalować jak pokaże się błąd lub coś innego. to orginalne fw do napędu dash i lt 2.0 lub 2.1

4. martin649

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam dasha 12625 ... Wiec chyba bede musial originalne fw wgrac.To jak przed sczytaniem klucza wgrac nowego dasha ?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zalezy czy usunie przeróbke czy walnie błędem przy starcie. jak usunie to tylko wyciągnij klucz i wgraj lt. albo nawet przed dashem wyciągnij klucz jak wolisz

6. martin649

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A po usunieciu Lt nie bedzie problemu ze sczytaniem lub wgraniem? Czy to prawda ze jak przed flashem bede mial najnowszy dash to nie bede musial wgrywac org. fw ?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak chcesz mieć najnowszy jak usunie przeróbke to nie będziesz musiał .jak nie usunie i wywali błąd będziesz musiał. w zależności jaką konsole masz i napęd się klucz wyciąga bo se najnowszym dashem możesz dodatkowej roboty z kluczem narobić

Wczytywanie...

Poleć forum