1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dash RGh 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aker2, Czerwiec 3, 2012.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Witam rozważam wgranie RGH2 do mojego Jaspera z najnowszym dashem i tu pytam o to
    1.Czy warto na obecną chwile warto inwestować w RGH2 i tak chce mieć rgh na 100% ale
    2.Długie czasy bootowania. Bardzo długie czy odbija sie to na późniejszej pracy konsoli po włączeniu ?
    3.Czy jest możliwość skrucenia tych czasów
    4.Konsola z RGH2 jest o wiele gorsza od RGH1 chodzi mi o różnego rodzaju zwiechy
    5.Normalnie działa Dash lunch 3 ?
    6.Czy taka jest Kolejność Xex Menu Kopiuje HDD potem Dash lunch 3 instaluje następnie istaluje FSD 2,2 i potem konfiguruje Dash Lunch ?
    7.Czy w FSD da sie bezpośrednio z bibliteki odpalać gry po prostu rozpakowane Xex
    8.Jakie polecacie programy do God i Xex Konwertowania z ISo
    9.Srednio wiem że nie jesteście wróżbitami Czeka sie na bana z Rgh2 pod LIVem
    Bardzo dziękuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1,2,3 rgh 2.0 dluzejstartuje ike dowiess sie po zrobiebiu. 4 dluzszy start 5 działa6 instalacja odrazu fsd wgranie launch.ini7 tak 8 xbc iso2god 9 ban z miejsca

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

3 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum