1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard 14,719 lt 2.0 i aktulizacja ban, usuniecie przeróbki ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaka12z, Listopad 3, 2013.

1. kaka12z

kaka12z Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! posiadam xboxa z lt 2.0 i dashbordem 14.719 czy po podłączeniu do interetu w celu aktualizacji i gry na xbox live nie usunie mi przeróbki jak to kiedyś było przt jednej cichej aktulizacji ??
    POZDRAWIAM!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    w celu aktualizacji konsoli najlepiej uzyj pamięci usb a co do lt 2.0 nie mam pojęcia wydaje mi sie ze nie bedzie problemu ale pewny nie jestem

4. kaka12z

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety potrzebuje pewnej informacji, nie chcę pożniej wgrywać od początku lt, tak czy inaczej dziękuje ci za informację, i czekam na pozostałe odpowiedzi.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. kaka12z

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ale i tak chce przerobić rgh wiec nic do stracenia :p PS to jak jest z tym dashem ? usunie mi lt ?

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie usunie, ale przy podłączeniu złapiesz cichą aktualizację i nie rusza Ci gry XGD3.
    Jak chcesz robić RGH to nie rób update, bo im niższy dash tym lepiej to RGH działa (konsola lepiej bootuje).

8. wilim

wilim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Potwierdzam na własnym przykładzie, syn zrobił aktualizację przez live-a. Mam Lt. 2.0. i coś musiało się dograć bo najnowsze gry nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum