1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard 2.0.1265 i LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 1speed1, Grudzień 16, 2011.

1. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Wysłałem konsolę do przeróbki i napisałem, że ma być tam LT 2.0 i najnowszy dashboard (przed cichą aktualką). Odpalam, patrze a tam stary dash i nawet nie wiem, czy jest przeróbka. Włożyłem AC Revelations i po odpaleniu wyświetla mi się komunikat o akutualizacji. Czy jeżeli teraz ją zaktualizuję, to rzekoma przeróbka zostanie usunięta (teraz masz dash 2.0.1265 czy coś takiego)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    no niestety tak swoją drogą w niezłego bola cie zrobił ten gościu :/

4. 1speed1

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja pier***e, w sumie dziwne, bo napisałem mu jeszcze w mailu aby wgrał tą aktualke dash'a a potem dopiero przeróbkę, zresztą miał praktycznie same pozytywy, a ludzie u niego też kupowali właśnie LT 2.0. Nie wiem co zrobić teraz :/

5. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    odeslij i powiedz żeby zrobił to jak należy ale napewno masz dasha 1265 bo od nastepnego juz nie usuwało przeróbki??

6. 1speed1

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie to mam: 2.0.12625

7. surferj24

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    no to lipa bo to ostatni dash który usuwa przeróbke przy aktualizacji :/

8. 1speed1

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogółem to nie opłaca mi się go odsyłać to tego debila, by znów czekać tak długo (zgodnie z tym co teraz wyczekałem, konsolę dostałbym dopiero po nowym roku). Dowiedziałem się, że nie aż tak daleko (ok 40 km) od mojej miejscowości jest możliwość przerobienia konsoli na miejscu. Teraz chyba wystawię kolesiowi negatywa, może po nim się w końcu odezwie i spróbuje jakoś to załatwić.

9. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Heh ciekawe jak on wgral 2.0 bez update dasha.. Chyba, ze masz teraz samsunga jako lita. Nie mogl zrobic aktualizacji to wgral 2.0 do samusnga. Kiedys tez byl u mnie kolezka z takim problemem. Niby 2.0 wgrane, ale co z tego?!

10. 1speed1

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No raczej nie wgrał w ogóle :D Teraz napisałem mu wiadomość. Jeżeli nie odpisze nic lub nie będzie chciał tego naprawić, to negatyw i jadę z tym do przeróbki na miejscu. Ehh, tyle czekania na takie coś :/

Może za mało czytam na forum, ale stała się dziwna rzecz dla mnie. Miałem dash'a 2.0.12625 i rzekomą przeróbkę Lt 2.0. Wypaliłem już wcześniej AC Revelations, które zawiera aktualkę dash'a i jeżeli zaktualizowałbym konsolę, to powinno usunąć mi przeróbkę(?). Napisałem do kolesia, a on odpisał, że mam aktualizować i o dziwo AC Revelations działa bez problemów, Deus Ex też. Czy ktoś wie, jak to możliwe?

nast. razem edytuj posty /bgszef!

Wczytywanie...

Poleć forum