1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard 2.0.16537 a LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AztekPL, Sierpień 27, 2014.

1. AztekPL

AztekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam problem, ostatnio ściągnąłem Diablo III: RoS i zaktualizowało mi dasha do 16537. Niestety flash napędu przestał działać (nie działają mi już gry XGD3). Próbowałem wgrać Title Updaty ale to nie przyniosło efektu. Moje pytanie jest następujące: Czy mogę przerobić konsolę ponownie na LT 2.0?

Moja konsola to PHAT z płytą Falcon.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. AztekPL

AztekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I powinny mi gry już działać? Jeszcze jedno pytanie. Nie mam klucza napędu, czy w tym wypadku ponowne przerabianie nie różni się niczym od przerabiania "czystego" napędu?

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    wyciągasz klucz napędu i flas***esz. Jaki przedtem miałeś dashboard ? nie lepiej wgrać LT 3.0 i ewentualnie wypalić na nowo pare gier

Wczytywanie...

Poleć forum