1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard 2.0.9199.0-FAQ i problemy

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez Blood., Kwiecień 7, 2010.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Link:
    przeklej.pl - systemupdate .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl
    (rzekomo z avatarami, lecz nie działa wszystkim)

Hotfile.com: One click file hosting
    (bez avatarów)

Jak wgrać offline (czyt. instalacja):
    http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktualizacja-dashboard-offline-%5B2-0-8955-0-avatar-updatespy%5D-7365.html

Co w związku z tym update?
    Możemy używać pamięci usb jako dysku, który zostanie sformatowany z poziomu konsoli.
    Obsługiwana pamięć: do 16 GB

Co można:
    Można zgrywać gry,save'y, dlc na pendrive.

Czego nie można:
    Grać w ściągnięte gry wrzucone na pendrive ani otwierać (na daną chwilę) plików wrzuconych z konsoli na komputerze.

Dodatkowe bonusy:
    Posiadacze zbanowanej konsoli dostają z powrotem możliwość instalacji gier na dysku (HDD).

Co z tymi którzy wcześniej odbanowali dysk?

Wyrzucili pieniądze w błoto. Nic poza tym, wszystko działa.

Znikają avatary?
    Tak, niektórym działają jednak większość narzeka na brak avatarów w każdej z wrzut, Ci bez połączenia z live muszą czekać na pewną wersję z avatarami.

Osoby, które mają połączenie jtag na swojej konsoli, tego update'u nie wgrają.

Zamiast dziękować, pomóż Anarchymenowi klikając w:
    http://www.takeagift.pl/polecam:3825

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Nie wyjasniles kwesti, ze niektorym banuje dyskpo aktualce

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież ta aktualka zdejmuje bana z dysku - wiadomo, że chodzi o konsolę ale napisałem tak żeby każdy wiedział o co kaman...

5. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Siema, mam problem ponieważ zainstalowałem dashboard bez avatarów i teraz znalazłem w necie z i zgrałem folder $SystemUpdate na pendrive i jak włożyłem do xboksa nic nie wyskakuje. Zrobiłem już formatowanie pamięci jednak to nic nie pomaga. System plików mam ustawiony na fat32.

6. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Mam ten sam problem co AXE95 wgralem najpierw tego uplada bez avatarow a teraz chcialem z avatarami i nic nie wyskakuje

7. JuhnioPL

JuhnioPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Orzesze
    Nie wiecie panowie czasem czy po aktualizacji dasha skasują mi się kodeki ? Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za głupie pytanie ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na forum ani w googlach.

8. jameshomer

jameshomer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kambodża
    Dodaj jeszcze, że osoby, które mają połączenie jtag na swojej konsoli, tego update'u nie wgrają.

PS Pora wgrać nowy update, od pogromu w listopadzie w ogóle nie tykałem konsoli, coś widze, ze M$ miała za dużo rozpraw sądowych w stanach i jednym updatem pozbędzie się problemu.

9. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  10. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Pomoże ktoś 4 posty wyżej??? Bardzo mi na tym zależy a na google nic nie ma. Próbowałem już nawet z płyty i ciągle to samo. :(

11. Damisss

Damisss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich mam mały problem otóż instalowalem update offline i zniknął mi avatar ale to jeszcze przeżyje ale horror zaczyna się gdy np gram w just cause 2 gra się włącza wszystko ok ale gdy wylaczam grę wychodząc do dasha konsola się wiedza i mieli non stop płytę... Usunalem aktualizację ale to nie pomogło starej aktualizacji nie da rady wgrac jak i tej nowej co robić??? Już tak kiedyś miałem z poprzednia aktualizacja...

12. SErek

SErek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawda jest taka ze ten kto wrzcil ta samorobke aktualizacji powinien po glowie dostac....gosc sobie sam cos pomajstrowal wrzucil jakies g**** i teraz same problemy sa

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyciąg płytę konsola się odmuli. Skasowałeś tylko nie widzialne Avatary nie aktualizację.

14. Damisss

Damisss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No własnie za każdym razem muszę wyciągać płytę pamietam ze z poprzednia aktualizacja mialem podobnie potem sciagnalem z avatarami i konsola zapierniczala jak głupia nawet mój brat się dziwil ze tak szybko wychodzi z gier itp a teraz lipa trzeba czekać...

15. kamil431

kamil431 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam iextreme 1.6 podłączyłem się dzisiaj do live i zaktualizowało się bez problemów, avatary są i kodeki również działają. Konsola ani dysk nie zostały zbanowane.

16. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To dawaj, tobie rodzice konsoli nie powinni kupować. Zamiast tego mieli ci kupić klatkę i w niej trzymać jesteś zagrożeniem dla ludzi. Rozwrzeszczany bachor śliniący się na widok kukiełek.

Tak bo dogrywać chce 120MB w locie z płyty. Przestanie gdy dostaniesz w łapę nową grę

17. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Najlepiej jeszcze poczekać z aktualizacją aż pojawi się oficjalna wersja z avatarami na stronie xbox.com ,a nie instalować jakąś samoróbkę, która jak widzimy w wielu przypadkach szkodzi!!! Jeśli ktoś musi już teraz to lepiej wziąć wersję bez avatarów. Ale umówmy się ,że update nic wielkiego nie wnosi, ponieważ nie da się nic nagrać ani skopiować z pendrivea na PC, a chyba właśnie o to większości chodzi?

18. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  19. SErek

SErek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gosciu jak jestes leszczem i sie nie umiesz do bledu przyznac ze jakies gowniane aktualizacje posklejal z kilku i teraz kazdy ma wonty bo mu avatary poginely albo gier z hdd nie czyta. idz lepiej pobaw sie w piaskownicy zamiast brac sie za cos czego nie umiesz tumanie

20. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A wiesz chociaz skad ta aktualizacja? Sciagnieta z live na HDD konsoli a potem z HDD zgrana na PC. I wogole co to za logika "aktualizacja posklejana z kilku"? Jakby byl chociaz 1 bit inny niz w oryginalnej od MS to by wogole nie wystartowala.

Nie ma aktualki z avatarami bo avatary sa niewidoczne na dysku a na stronie MS jeszcze nie ma. Doedukuj sie, potem oskarzaj.

21. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jestem z siebie dumny, że posiadam taką a nie inną wiedzę o tej konsoli. Szkoda mi się zniżać do twojego poziomu, bo i tak nie zrozumiesz nic.

PS. Z góry wiedziałem, że po update znikną avatary heh:)

Wczytywanie...

Poleć forum