1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard ładuje się w nieskończonośc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tommyw200, Styczeń 31, 2013.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie
    Po raz kolejny Xbox aż prosi się o kopniaka. Od jakiś 2 tygodni dashboard ładuje się w nieskończoność, tzn. to malutkie kółko kręci się i tak aż do u.... śmierci. Wyczyściłem pamięć podręczną-nic, resetowałem router-nic, po prostu ręce opadają nad tym złomem. Internet UPC 60MB/s przez kabel, dodam, że na kompie net śmiga jak burza. Co jest do jasnej-ciasnej grane?
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Odłacz dysk i zobacz

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Może masz na kompie jakiś program który sporo obciąża neta, mi się np długo wczytuje jak na kompie ściągam coś przez utorrenta

5. Nusiek383

Nusiek383 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Psary
    Wyłącz Xboxa odłącz kabel kabel ethernetowy Włącz Xbox Podłącz kabel ethernetowy Połącz sie z Xbox live

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja też tak mam ale przyzwyczaiłem się, mi się wydaje z to wina tego nowego interfejsu ala Windows 8

7. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    nie, nie jest wina nowego GUI w stylu Metro, u mnie (i pewnie milionów innych osob) dziala normalnie, wiec obstawiam problem z dyskiem/przerobka

Wczytywanie...

Poleć forum