Dashboard, LT+, DVD KEY, Konsola 14,2 A

morphigame

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam kilka pytań, a w związku z tym, iż w dziale dla "Świeżaków" jest już ponad 990 tematów postanowiłem założyć nowy dla swojego zapytania.
Bardzo prosiłbym o pomoc w wyjaśnieniu kilku rzeczy. Nabyłem konsolę na allegro po atrakcyjnej cenie, jednak użytkownik mało o niej napisał, a podobno ważne jest to, aby znać bebechy xboxa :) Jako, iż jestem posiadaczem XBOX 360 (po raz pierwszy) w wersji PREMIUM z przeróbką LT+ mam kilka pytań, mianowicie:
W tej chwili mam dasha w wersji bodajże 2.9xx5.xxxx (x - nie pamiętam cyferek, pisze z pracy a ważna to sprawa - w każdym bądź razie po 2. są 4 cyferki czyli 2.xxxx, bo zauważyłem, że najnowsze dashe mają 5 cyferek tj. 2.xxxxx) z przeróbką LT+. I teraz mam pytania:
1) przy jakim najnowszym Dashu, będzie działał LT+?
2) czy na przeróbce LT+, istnieje ryzyko bana w XBOX Live?
3) Mam płytę CD z DVD-KEY co to takiego i do czego to służy?
4) Czy muszę w jakiś sposób patchować wszystkie gry aby działały na LT+?
5) Mam konsolę która działa na napięciu 14,2A i jest wyprodukowana w 2008 roku - jaki to motherboard i czy to dobrze?
6) Jeżeli zaktualizuję dasha, to czy trudne jest zainstalowanie LT+?

Bardzo was proszę o pomoc :) będę wdzięczny ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W twoim wypadku najlepiej mieć 2.12625 powyżej tego skasuje ci fw z napędu trzeba będzie na nowo wgrywać firmware w napęd.
Na lt+ nie można już grac na live jest wykrywalny czekaj na nowy fw
Klucz który jest niezbędny do wgrania nowego fw
Sprawdzać abgx360
Jest to wersja Falcon rewelacja to nie jest lecz nie jest to model z najbardziej awaryjnych.
Jeżeli zrobisz update będziesz musiał rozebrać konsolę podłączyć napęd i wgrać na nowo fw z kluczem dvd
 

Eagle696

Banned
1.LT + to nazwa Ixtrima ,działa niezależnie od dasha.
2.Tak i nie, na dzień dzisiejszy nie podłączaj konsoli do live.
3.dvd key potrzebny jest do kolejnego przerobienia np.na nowszy Ixtrime.
4.Nie na LT+ nie trzeba.
5.Falcon
6.Nie

Patrz wyżej,ja poszedłem na łatwizne.
 

morphigame

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za info:) wiele się wyjaśniło :) Jednak co znaczy "podłączyć napęd"? rozumiem, że on już jest podłączony bo odczytuje płyty . Czy trzeba go podłączyć gdzie indziej lub podłączyć jakiś inny napęd?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeżeli chcesz wgrać ponownie jakiegoś ixtreme bądz zaktualizować go do nowszej wersji musisz wyjąć i odłączyć napęd od xboxa i podłączyć go do komputera za pomocą np via sata
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
podłączyć napęd do komputera w celu wgrania fw.
 

morphigame

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem :) a w jakim dziale znajdę tutaj wątek na ten temat??:) są do tego potrzebne jakieś programy? bo płytę z dvd key'em posiadam :) skąd mogę pobrać najnowszego dasha i lt+?? :)
 

morphigame

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno. Sprzedawca z allegro napisał, że mój model xbox został pozbawiony RRoD'a. Czy jest to możliwe przy tej wersji motherboard? Czytałem, że tylko płyty Jasper'a zostały pozbawione tego problemu. Czy istnieje sposób, pozbawienia tej awarii wcześniejszych wersji konsol?

Dasha również muszę wgrywać tym sposobem podłączając napęd do pc? czy tylko wgrywając LT+? i czy przy dashu w wersji 2.12625 skasuje mi LT+ i będę musiał go na nowo wgrywać?

Sprawdziłem dasha i mam wersję: 2.0.8955.0. Warto aktualizować do 2.12625?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1) LT+ działa na każdym dashu
2) LT+ 1.1 był bezpieczny na Live do dasha 12625, na nowszym trzeba mieć LT+ 1.9 inaczej będzie się oflagowanym
3) Key musisz dograć do przerobionego firmware napędu, za każdym razem jak przerabiasz.
4) Musisz wgrać patch ap25 jeśli gra tego wymaga oraz jest zalecane wgranie patcha na SSv2
5) Falcon
6) Będzie tak samo trudne, jak teraz.
 

Do góry Bottom