1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard/LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez N1xX, Grudzień 8, 2010.

1. N1xX

N1xX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, aktualnie mam dashboard 2.0.8955.0, przeróbka iXtreme LT, konsola nigdy nie podłączana do internetu.
    1.Czy moge wgrać sobie najnowszy dashboard i nie oflaguje mi konsoli?
    2.Jeśli będę chciał potem zagrać w NFS/AC:B trzeba bedzie przerobić na LT+ czy da rade metodą 3 dashy?
    3.Rozumiem że jeśli odpale gre z Ap 2.5 na nowym dashu to pogram sobie ale konsola od razu zostaje oflagowana?
    Na razie nie mam internetu na xboxie ale jak będę chciał podłączyć to nie chce mieć od razu oflagowanej..

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    1.Nie oflaguje cie , oflagować może cie gra z ap 2.5
    2.Zależ od ciebie , lepiej przerób tylko 60 zł a nie będziesz miał problemów w przyszłości

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    3. Zostanie oflagowana i nie pograsz.

Poleć forum