1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard nie chce sie zaktualizować

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prisonbrek444, Listopad 6, 2013.

1. prisonbrek444

prisonbrek444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka.Mam pewien problem z mą konsola xbox 360 (jasper) .Otóż chciałbym zagrać w grę Battlefield 4 która niedawno wyszła - mam ją na 2 płytkach.Gdy włączam płytę cd 1 po pewnym czasie wyświetla sie komunikat ze aby gra działała należy zainstalować 2 Gb na dysku (ja dysku nie posiadam , mam pendriva 16 gb podpiętego a na nim GTA V - 1cd, a co dziwne GTA V zainstalowało sie bez problemu z poziomu gry - po włączeniu) - gdy wybieram mojego pendriva wyświetla mi się komunikat iż może być to zainstalowane tylko na dysku xbox 360.Coś słyszałem ze najnowszy dashborad umożliwia opcje że xbox widzi pendirva jako dysk .Pobrałem najnowsze aktualizacje i jest to elegancko w pliku $systemupdate (94,5 MB) , w poradniku pisali aby na czystego pena (FAT 32) nagrać ten plik i najzwyklej na świecie podpiąć i zainstalować(przy formatowaniu pena dałem bez szybkiego tak dal pewności) - niby proste ale do czasu ;) wypiąłem 16 Gb pena i wpiąłem tego z aktualizacja - po czym włączyłem konsole - normalnie się uruchamiała i wszystko - lecz po zalogowaniu nic się nie dzieje, nawet jak odczekam chwilkę, wszedłem w opcje pamięci masowej i tam zobaczyłem ze pena widać ale nie pisze ile ma miejsca i nic się nie da z nim zrobić wiec dałem dostosuj teraz - po kilku min się zrobiło.Włączyłem od nowa konsole lecz bajka się powtórzyła - nic się nie dzieje.Po podpięciu do kompa na penie jest 4,5 MB wolnego miejsca ....

Moje pytanie - co zrobiłem źle? Co powinienem zrobić? Proszę o napisanie po kolei co powinienem zrobić.

Pozdrawiam Prisonbrek444.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    1.bf działa tylko z hdd
    2.do konsol z rgh inaczej wygrywa się aktualizacje. Poszukaj odpowiedniego Poradnika

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalk now Free

Wczytywanie...

Poleć forum