1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard się nie ładuje?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SZYMONZ25, Marzec 30, 2014.

1. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Witam.
    Od kilku dni mój x klocek nie chce odpalić dashboardu.

Zacznijmy od tego, że jednego dnia włączyłem sobie x'a aby zainstalować sobie i pograć w Prototype 2 (nie wiem czy cokolwiek to zmienia :p ). Grałem ok. godzinę i postanowiłem zrobić sobie przerwę i wyłączyłem konsolę. Po ok. godzinie odpaliłem xbox'a i jak zwykle normalnie się włączał aż do momentu ładowania dashboardu... Menu ładowało się tak długo (na zegarku 5min z kawałkiem), że nie wytrzymałem i go zrestartowałem. Niestety nic to nie dało :grey: . Postanowiłem włączać go aż do skutku i w końcu udało się! :surprise: Niestety długo się tym nie nacieszyłem gdyż niedługo po tym się zawiesił. Kolejny restart tym razem bez dysku. Włączył się lecz za każdym razem kiedy chciałem wejść w urządzenia magazynujące (chyba tak to się zwie) następywała kolejna zwiecha. Niestrudzony czekałem aż się odwiesi i w końcu zobaczyłem ikonkę pamęci flash. Sformatowałem od razu pamięć flash licząc na poprawę sytuacji. Dało to jednak odwrotny efekt... Po formatowaniu klocek sam się zrestartował i zażądał aktualizacji. Zaktualizowałem go i było to chyba najgorsze co mogłem zrobić... Teraz dash albo nie ładuje się w ogóle , albo coś w okolicach 3-5 min i to zawiesza konsole przy wchodzeniu np. w moja muzyka. Odpalam teraz gry naciskając przycisk guide podczas pseudo ładowania dasha.

Mój sprzęt: Xbox 360 slim: płyta główna trinity, LT+v3.0, dysk 320gb, dashboard zawsze był najnowszy

Czytałem, że może być to awaria pamięci NAND.

Co o tym sądzicie? Jak to naprawić? Miał to ktoś?

Proszę o szybką pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Odpal go bez dysku twardego

4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    :/ bez dysku ten sam rezultat

EDIT
    @up

Tapnięte z mojej Z1

orso6// To nie giełda żeby odświeżać tematy !!!

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum