1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard wersja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian Kośla, Październik 5, 2013.

1. Damian Kośla

Damian Kośla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow, Poland
    Witam, od 3 dni męcze sie z instalacja gta V na mojej konsoli :D
    Zgrałem 1 płyte (extractowałem folder content, potem wrzuciłem jak w poradniku)
    Płyte drugą przez iso2god i również wrzuciłem na dysk konsoli.
    Po włączeniu wyskakuje błąd:
    "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie" Aby uzyskać szczegółówą pomoc przejdź na stronę www.xbox.com/support"

Myślałem ze to kwestia dasha, tylko nie potrafie rozszyfrować jaka mam wersje, jak wejde na dashu w zakładke Credits, jest napisane tak:
    Dash Version 3.0 Rev58
    Kernel Version 2.0.15574
    Czyli mam wersje 3.0 tak? Z tego co wiem GTA V powinno śmigać na tym dashu. Podpowie ktoś w czym może tkwić problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    To jest Twój aktualny dash Kernel Version 2.0.15574.Musisz zrobić update gta wymaga dasha 16202

4. Damian Kośla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow, Poland
    Da się go zaktualizować bez używania xexmenu ? Znalazłem setki tutorialów z youtubem łącznie i w każdym jest inaczej to pokazane, wiem ze wystarczy zamienić pliki w folderze Freestyle po prostu na nowe ale czy to najszybciej i naprościej zrobić, bardzo proszę o pomoc ;)

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    No nie bardzo wiesz o co chodzi:)

Aktualizacje dasha przy rgh robisz tak:

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/

lub tak

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/

6. Damian Kośla

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow, Poland
    A jak zgrać dashlaunch z komputera na xboxa tak żeby go uruchomić ? Wrzuciłem na pendriva i jak wchodze w folder w file managerze nie widze żadnego exe którym to moge uruchomić....

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie exe , tylko xex: w lokalizacji: DASHLAUNCH/INSTALLER/ default.xex

Wczytywanie...

Poleć forum