1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard-wersja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tynxPL, Październik 6, 2010.

1. tynxPL

tynxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam niecny zamiar zmodyfikowania mojej konsoli po 2 miesięcznej głodówce gier =x ^^
    Niestety w necie znalazłem artykuł który mówił iż w nowej wersji dasha M$ wprowadził ciekawe mody które automatycznie banuja przerobione iXy.
    Tutaj cytuję wypowiedz
    "As some of you may or may not know, there will be a dashboard update for the Xbox 360 to add Kinect capabilities. If you are legit and actually buying games like you are supposed to, then good for you! This dashboard update will not affect you in any way. However, if you are a pirate, and you have an Xbox with a flashed DVD drive to play burned games, you’re outta luck."

Zatem, jak mogę sprawdzić wersję dasha-dobrze zrozumiałem przytoczoną wypowiedź ?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Może nie tyle co automatycznie banują,ale pozwalają na lepsze wykrycie i oflagowanie.A dopiero potem zbanowanie użytkownika z flashem napędu w konsoli co pozwala przypuszczać,że słynny z niewykrywalności Ixtreme LT też niedługo będzie banowany.

5. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak zatem mogę sprawdzić swoje wersję dasha?
    Jeśli podłączam iXa w celu gry przez multi to czy mój dash ulegnie update'owi automatycznie, tak ?

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    na wersji dasha 9199 narazie niemasz sie czego bać :)

dopiero 6 listopada (chyba 6) wychodzi nowy "kinect dash", na nim najlepiej wstrzymaćsię z graniem przez internet na piratach, bo możebyć banicja ... (możebyć ale nie musi)

a dasha sprawdzasz Ustawienia -> Ustawienia konsoli -> Dane systemowe -> i pisze "Interfejs główny: 2.0.xxxx.0 (w miejscu xxx jest napisana wersja dasha)

7. tynxPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha dzięki wielkie za pomoc, plusik dla Pana ;)

Poleć forum