1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard Xbox One na pierwszym materiale wideo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 9, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do Sieci trafił ciekawy materiał przedstawiający działanie najnowszej konsoli Microsoftu. Jakość jest słaba, ale zainteresowani nie powinni marudzić – w końcu możemy zobaczyć w akcji dashboard Xbox One. Pierwsze wrażenie? Jest bardzo dobrze.

Rewelacyjnie wygląda przechodzenie z gry do menu. Całość działa szybko, choć jak sam twórca wideo wspomina – jest to bardzo wczesna wersja systemu. Mimo wszystko osoby obawiające się o dashboard Xbox One nie muszą się martwić. Jeśli tak prezentuje się „wersja beta”, to finalny produkt nie zawiedzie oczekiwań.

Oczywiście filmik powinniśmy traktować, jako wyciek – prawdopodobnie jeden z testerów Xbox One (albo ktoś z jego rodziny? Znajomy?) chciał zasłynąć w Internecie i nagrał, a zarazem opublikował ten mały "show". Po kilku minutach autor zrozumiał swój błąd (wszystkich testerów wiąże umowa poufności) i skasował wideo z Sieci. Na nieszczęście dla śmiałka – w Internecie nic nie ginie.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ten dashboard, to się w ogóle nie zmienił. Oby tylko nie zamulał i będzie dobrze :)

4. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    I tak wygląda to tragicznie... chodzi o layout. Widać, że graficy Microsoftu są łapani na ulicy. Ciemne, duże kafelki na ciemnym tle ok, ale te zielone kwadraciki z tymi paskudnymi ikonkami? Tragedia... Wszystko powinno mieć jakiś określony styl i powinno być miłe dla oka wizualnie. To wygląda nijak... Microsoft powinien odwiedzić devianART i zobaczyć jak amatorzy robią bawiąc się w Photoshopie robią skiny, layouty, theme i inne skórki do programów...

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Podobno będzie można coś tam pozmieniać przy tych kafelkach, ale co i w jakim stopniu można będzie zmieniać, to nie wiadomo jeszcze...

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tych ikonek tam za dużo. Chcieli chyba jak najwięcej na jednym tle umieścić. Lepiej ten z 360 się prezentuje. Ale to chyba beta dash i coś tam mogą pozmieniać.

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Za dużo tego w tym dashu. Na X360 wygląda to o wiele lepiej.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ahh mi się podobały pierwsze dashe na X360 (te które jeszcze nie blokowały LT itp). Później zaczęli majstrować przy dashu i już ble..

Ten jest z Win8 więc też wygląda paskudnie jak Win8.

2 użytkowników lubi ten post.
  9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Przeglądanie dashboardu w trakcie gry - to jest to czego mi brakowało na x360 ;) Nie wspominając już o tym, że dashboard x360 niekiedy tak zwiesza, że w trakcie wczytywania mogę iść i skorzystać z toalety.

1 osoba to lubi.
  10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi także te pierwsze dashe podobały się bardziej (jak Tomis'owi) niż te późniejsze... ale to kwestia gustu o której nie powinno się dyskutować.
    Ja mam tylko nadzieję że te konsole które trafiły do tzw. testerów nie trafią w niepowołane ręce i na premierze nie okaże się że są już od razu z hackowane....
    Nie to że bym miał coś przeciw przeróbkom ;-) - ale chciałbym chociaż na początku poczuć się godnie że gram w oryginały i każdy kto zemną rozegra partyjkę ONLINE jest taki sam... :)

11. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    A co boli że bulisz gruby hajs za gry a ktoś inny ma za darmo ? . Mi przeróbka nie przeszkadza a jak szybciej przerobią to M$ tylko na tyn zyska co nie jest fajne :D

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak z ciekawości zastanawiam się jak będą wyglądać kafelki z osiągnięciami.

Bo wg. mnie np. w dashu 16203 (i poprzednich) wygląda to okropnie! W tych starych wyglądało to (i chodziło) milion razy lepiej. Od momentu jak zmienili stylistykę, to jakoś nie wchodzę do profilu oglądać osiągnięcia..

13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    najlepszy dash byl przed kafelkami. BEST EVER!

widziałem kto w grupie siedzi, bo byla zakładka friends a teraz nie chce mi się tam wchodzić i przechodzić milion okienek aż dojde

14. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    taaa pamietam dash przed kafelkami to byl epicki dash pozniej coraz gorzej wiec w xone nie licze na jakas rewelacje ... ten windows 8 to jakis niewypal :D wogole hehehe

Wczytywanie...

Poleć forum