1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard z 2.0.8955 na 2.0.13599

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez majster323, Listopad 7, 2011.

1. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Jako, że to mój pierwszy post na forum witam Wszykich bardzo serdecznie.
    Zwracam się z prośbą o pomoc w takiej sprawie. Otóż zakupiłem sobie uszkodzonego XboX`a od kolegi. Xbox leżał przez 1,5 roku w szafie. Po udanej naprawie zachciało mi się pograć w Fifa 12 i wystapił problem - aktualizacja dasha. Aktualizacja dochodzi do 3/4 paska postępu i na ekranie wyskakuje "Nie można wykonać aktualizacji..." Żadnego kodu błedu nie wyświetla. Po restarcie włącza się normalnie. Próbowałem z płyty CD i PenDrive. Zawsze to samo. Wyczytałem, że może to być problem ze starą wersją firmware napędu DVD. Zatem zrobiłem sobie ten taki prosty programatorek, odpaliłem JungleFlashera, zczytałem Drive Key, wgrałem Stock Firmware i miało później działać a tu dalej lipa. Dalej nie da się wgrać zadnego nowszego dasha. Probowałem wgrywać różne wersje dasha: 13141, 13599 i 13604.
    Mój napęd to: Lite-ON DG-16D2S (A0A1) Był już wcześniej przerabiany.

Może gdzieś już był podobny temat, w takim przypadku proszę o linka. Przekopałem wczoraj wiele stron jak również to forum, próbowałem wielu kombinacji i nic do przodu... Proszę też o wyrozumiałość bo Xboxa posiadam od wczoraj i wczesniej nie mialem z nim absolutnie żadnej stycznosci.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. majster323

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem czy napęd był wymieniany.

A z problemem sobie już poradziłem. Wgrałem wpierw LT v.2.0 a dopiero później dasha 13599 i wszystko śmiga. O dziwo nowy dash nie skasował przeróbki napędu a czytałem, że tak się zdarzało. Zatem problem uważam za rozwiązany - Fifa 12 działa.

P.S Nie pozwalajcie leżeć swoim konsolkom tak długo na dnie szafy:)

Pozdrawiam.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jakbyś miał lt 1.1 albo niższe, to by skasowało. Przy 1.9 i 2.0 można normalnie aktualizować.

6. majster323

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O widzisz - tego nie wiedziałem....

Wczytywanie...

Poleć forum