1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashboard?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slawek_Ga, Grudzień 7, 2010.

1. Slawek_Ga

Slawek_Ga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam Xboxa z wgranym softem LT 1.1 (prawdopodobnie, bo takich informacji udzielił mi sprzedający). Jak dotąd udawało mi się odpalać wszystkie gry. Jednak jak próbuję odpalić Fifę 2011 ("kopię zapasową") wyskakuje mi taki komunikat:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Po wybraniu drugiej opcji, ponownie wyskakuje ten komunikat. Po ponownym wybraniu tej samej opcji okienko znika i gra nadal się nie odpala.
    Czy w tym przypadku aktualizacja dashboarda pomoże (jeśli tak to czy mógłby mi ktoś polecić jakiś adres z odpowiednim dashboardem do pobrania?), czy winowajcą jest coś innego jak np. przeróbka, czy napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Tak chodzi o dashboard i najpewniej gra chce dasha 9199 link(Nie wiem czy ma on w sobie avatary bo cholerka aktywne linki gdzieś wcięło)

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Nie napisałeś jaki masz w tej chwili zainstalowany Dashboard. Nie wgrywaj najnowszego jeśli nie masz LT+. Wgraj góra Dashboard 2.0.9199.0 With Avatars hasło - Daniel1979. Jeśli chcesz zagrać w najnowsze gierki ACB , NFSHP , bądz FABLE3 to polecam metode z 3 daszami.

5. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Daniel1979: a czy ty przeczytałeś jaki ja mu dashboard podałem?

6. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Nie przeczytałem , bo w czasie mojego pisania Ty napisałeś post. Miałem co innego do roboty akurat i pupa, byłeś szybszy.
    Jutro dożuce na mojego 4shareda materiały potrzebne do aktualizacji 3 dashy.

EDIT

Czyli mając góra Dashboard 2.0.9199.0 , a chcąc zagrać w gry z zabezpieczeniem AP2.5 nie mając LT+ w napędzie pozostaje nam tylko tao wyjście Gry z AP2.5 bez LT+. Instrukcja w środku.

7. Slawek_Ga

Slawek_Ga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywiście Wasze rady pomogły:)
    jak znajdę chwilę czasu to pobawie się z 3 dashami.
    Dziękuję badzo!:)

8. stygar

stygar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    Ja mam problem ponieważ nie mogę włączyć "nagrody dla avatara" po aktualizacji Dasha .Z góry dziękuję za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum