dashboard ;/

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

chomik01

Banned
Użytkownik
witam kupiłem xbox'a 360 elite lecz bez twardego dysku i karty poamięci i teraz mam pytanie. Jak mogę sobie wrzucić i gdzie najnowszys dashboard jak nie mam karty pamięci ani twardego dysku ??? czy żeby mieć najnowsze dashboard muszę mieć albo dysk twardy albo karte pamięci ???
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
No raczej potrzeba dysk albo karte pamieci bo nie wiem jak wyobrazasz sobie zainstalowanie dashborda nie wiem nawet na czym chcial bys go zainstalowac.
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
jak masz jaspera to masz wbudowane 256 mb tylko te jaspery wychodza juz z NXE :D wiec musisz kupic sobie karte z reszta jak chcesz grac bez profilu i zapisu ?
 

chomik01

Banned
Użytkownik
no ale bez tego też można grać prawda ? i opcje konsoli są wszystko ?
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
A nie wiem ale chyba bedziesz musial kupic przynajmniej karte 256 bo nie pograsz na 100% nie wiem czy da sie grac bez profilu :confused:
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
da sie grać bez karty i
dysku
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Bez karty pamięci albo dysku można grać normalnie ale nieda sie wtedy grać na Live .
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
No jak nie masz jaspera to nie będziesz mógł sevować. No ale jeżeli chodzi o inne funkcje to wszystko będzie działać. Ale i tak radze ci kupno dysku
 

chomik01

Banned
Użytkownik
wiem ale jak bede zbieral na dysk to trzeba w coś grać ;p kurcze i nie wiem czy kupić sobie oryginalny dysk MS czy zwykły od laptopa tylko że przerobiony ??? poradzicie coś ?
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
NXE też możesz aktualizować bez dysku i karty pamięci wiem bo sam tak instalowałem. Tylko trzeba ściągnąć wersje 11mb czyli bez avatarów. Co do dysku jak kupisz dysk 120gb i przerobisz to ci raczej taniej wyjdzie niż kupując orginał. Na allegro orginalny dysk 120gb kosztuje 210zł nowy czyli już nie tak drogo. To nie wiem czy jest sens się bawić
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom