1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dashbord 2.0.13146.0

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 87grzes, Wrzesień 22, 2011.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Mam pytanie co do dasha. Osobiście mam 2.0.12625.0 najnowszego 2.0.13599.0 nie wgram bo gram na kopiach zapasowych. I tutaj mam pytanie czy jak wgram wersje przed 2.0.13599.0 czyli 2.0.13146.0 to ta wersja dashborda robić coś z przeróbka konsoli albo nic i można na spokojnie wgrać??

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
  4. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moglibyście dać link do tego dasha 2.0.13599.0 lub jak jest to jakiś nowszy? a czytałem że nie da się grać w gry z ap to prawda? które gry mają to ap(wiem że AS:B, NFS:HP a reszta?) i czy jeszcze wychodzą gry z ap??

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    xbox.com na dashu co podaleś i lt 1.91 śmiga ap25

6. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Czegos nie rozumie jak przerabialem na LT 1.9.1 i koles mi pokazywal ze przerobil gre to odpalil mi NFS :HP i dzialalo chce zagrac w AS:BH i nie moge :( nie wiem czemu czytalem post co przeslal D4Ru73K i podali tam ze profile non jtag mialy sie pojawic po 30 maja dzisiaj mamy 24 wrzesien czyli juz powinny byc wie ktos skad mozna pobrac non jtag dasha ??

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    nie. Dlaczego? bo czegoś takiego nie ma

Wczytywanie...

Poleć forum