1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashlaunch -konsola nie odpala bez pendrive.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DevilM4n, Sierpień 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DevilM4n

DevilM4n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem dashlaunch tak jak było opisane w poradniku na naszej stronie. (wybrałem ścieżkę do fsd na dysku itp.)

Po czym odpiąłem pendrive i wyłączyłem konsole. Chce ją znów włączyć i patrze a ona tak cicho pracuje. Co prawda świeci się dioda, ale na monitorze czarny ekran. Poczekałem gdzieś z minute nic się nie działo. Podłączyłem pendrive i po jakiś 5 sekundach zaskoczyło i się włączyła z głównym fsd.

Macie jakieś pomysły, żeby tego pendrive nie podłączać za każdym razem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeJot96

DeJot96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak miałem za pierwszym razem, że długo się nie włączało i świeciła sie tylko zielona diod'a. Włącz X'a jak masz skopiowane FSD na dysk i w launch.ini zmienione z USB na Hdd i go zostaw nawet na 10 min. powinno się włączyć. U mnie zaskoczyło po ok. 5min. a następnym razem już było normalnie.

4. DevilM4n

DevilM4n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up

No właśnie beka, bo teraz włączam x'a a tutaj normalnie fsd mi się załączyło. Dziękuje :)

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Kosz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.