1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashlaunch po aktualizacji dashboard'u

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcco73, Luty 12, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marcco73

marcco73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Małopolska
    Witam,ostatnio zaktualizowałem dashboard do 16547,programem J-Runner 3.0 - zaznaczając w opcjach "pole DashLaunch" by wgrać do freeboota najnowszą wersję dashlaunch'a.
    Wszystko poszło OK,Xbox boot'uje z FSD itp.Nie wiem tylko jak odpalić owego dashlaunch'a.Gdzie go szukać?Jakim programem?
    Z góry dzięki za podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. marcco73

marcco73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Małopolska
    OK,ale to znaczy,że przy aktualizacji dashboardu nie wgrał się dashlaunch?Przecież Xbox startuje FSD.Czy to nie ma znaczenia....

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    dashlaunch masz wgrany. to wyżej to dodatek spełniający funkcje instalatora, konfiguratora i nakładki

6. marcco73

marcco73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Małopolska
    Dzięki,pół dnia szukałem i nie znalazłem....,ale dowiedziałem się przy okazji innych rzeczy - pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum