1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashlauncher

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chudy69, Grudzień 29, 2013.

1. chudy69

chudy69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Od kilku dni mam xbox 360 slim trinity z rgh (coolrunner v3) . wszystko w pożądku tylko chciałem zainstalować dashlaunchera i mam problem odpala się tylko gdy chce ustawić default konsola się zacina nawet po pół godzinie dalej się nic nie dzieje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozumiem, że chcesz ustawić ścieżkę "default" do odpalania FSD?
    Zgraj sobie na PC plik launch.ini, odpal w notatniku i w ścieżce Default dopisz ścieżkę do pliku default.xex w folderze FSD. Następnie wrzuć ponownie plik na konsolę i restart.
    Przykład:

Wczytywanie...