1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dashlunch i kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MateuszHP, Marzec 22, 2012.

1. MateuszHP

MateuszHP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dashlaunch i kinect

Witam, przejrzałem cale forum lecz nie znalazlem tematu.Czy gdy zainstaluje dashlaunch to kinect bedzie dzialal? Oraz co zrobic gdy luncher.ini jest prawdopodobnie w nandzie gdyz FSD startuje pod A
    Lecz nie ma tego pliku na HDD. Co robic? Oraz czy po wyjsciu z gry przejdzie mi do FSD czy do standardu?

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    będzie działał kinnect. Dashlaunch nie ma nic do tego.
    Umieść plik launch.ini na USB lub HDD. dashlaunch używa tylko jednego pliku konfiguracyjnego którego znajdzie jako pierwszy. Wyszukiwanie jest najpierw na USB, HDD, BB MU, a dopiero na końcu FLASH (nand).
    Po wyjściu z gry wchodzisz zawsze automatycznie do tego co jest wymienione w "default=" w pliku launch.ini

4. MateuszHP

MateuszHP Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Uff! Działa, na początku trochę spietrałem gdyż dałem złą lokalizację FSD, a ten launch.ini był w HDD, wgrałem go na USB i śmiga, fsd wystartowało. Dziękuje :)

5. chudy1986i

chudy1986i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam problem bo zainstalowałem dashlaunch 2.32, skonfigurowałem plik launch.ini (dashlaunch[w folderze hdd1\apps\dashlaunch] jak i launch.ini są na dysku wewnętrznym] instalowanie dashlaunch kończy się pomyślnie lecz nadal xbox uruchamia się do zwykłego dasha. Co jeszcze mogę zrobić? Mam fsd 2.2.

Pozdrawiam.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ty nie masz wskazywac dashalunch, to raz instalujesz nie wrzucasz na hdd, launch.ini na root z wpisana sciezka default do fsd

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. chudy1986i

chudy1986i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Źle się wyraziłem napisałem ścieżkę dashlauncha zamiast fsd z pośpiechu. Pliki launch ini ma taki początek:
    QuickLaunchButtons]
    BUT_A =
    BUT_B =
    BUT_X = Hdd1:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
    BUT_Y =
    Start =
    Back =
    LBump =
    Default = Hdd1:\apps\fsd\default.xex
    Guide =
    Power =

EDIT:

Już mi działa okazało się, że wystarczyło zmienić Hdd1 na hdd czyli Default = hdd:\apps\fsd\default.xex :)

Ale mam pytanie czy z fsd mogę teraz wyjść do oryginalnego dasha nie licząc usuniecia\przeniesienia oraz edytowania launch.ini?(jeżeli tak to jak?) No i jak uruchomić kinect/skalibrować z fsd?

Wczytywanie...

Poleć forum