1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Data i godzina

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolek_92, Kwiecień 18, 2010.

1. Bolek_92

Bolek_92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie wiem dlaczego ale przy każdym włączeniu konsoli zmienia mi się data i godzina na 2005/11/22 i godzina 13:00 rodzaj godziny mam 24 czas letni włączony strefa czasowa +01 Berlin brałem też +00 Londyn i jest tak samo aktualnie jestem we Włoszech może powinienem ustawić inną strefę ? ktoś już tak miał i rozwiązał to? Czekam na odpowiedzi dzięki:]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bober95

Bober95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    było coś na forum że jak masz xboxa odłączonego od prądu to po 1H się restartuje

4. mistrzu al capone

mistrzu al capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WWA
    Dokladanie ja tez wylaczam z prada po skonczonej grze albo zaopatrz sie w listwe
    wie ktos ile ciagnie x360 jak jest wylaczony i utrzymuje sam zegarek ?
    -stan czuwania czy jakos tak ...

5. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    w xboxie nie ma bateryjki tak jak jest to w PC wiec od razu jak konsola jest odlaczona od pradu zegar sie przestawia. Wiem wiem, glupota, ale no coz ... Jak masz podpieta konsole po live to ci sie zegarek automatycznie ustawia po wlaczeniu konsoli.

6. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Kiedy jesteś podłączony do live wtedy będziesz miał aktualną godz. i date a poza live zawsze gdy włączasz konsole jest ta stara data.Troche dziwne ale da sie żyć

7. mistrzu al capone

mistrzu al capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WWA
    to panowie z M$ zrobali ...

Wczytywanie...

Poleć forum