1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Data premiery Duke Nukem Forever oficjalnie potwierdzona

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Styczeń 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Wydawało się, że ta chwila nigdy nie nadejdzie, a jednak – właśnie potwierdzono dokładną datę premiery Duke Nukem Forever. Tym samym ta tworzona od dobrych kilkunastu lat produkcja w końcu ma realne szanse na rychłe wydanie.

Dla wielu osób może się to wydawać niewiarygodne, ale Randy Pitchford (prezes Gearbox Software) na łamach serwisu Game Informer oficjalnie zdradził tę jakże wyczekiwaną przez graczy informację. Duke Nukem Forever zadebiutuje na rynku 3 maja bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych, by trzy dni później pojawić się w pozostałych częściach świata.

Wiadomość jest tym bardziej szokująca, że wydanie tego FPS-a ma nastąpić tak szybko. Minęło ledwie kilka miesięcy od wrześniowego ogłoszenia, jakoby studio Gearbox Software kontynuowało produkcję najnowszych przygód Księcia. Tymczasem do ich światowego debiutu pozostało niecałe pół roku, co wydaje się niczym w porównaniu do czasu, przez jaki musieliśmy czekać do tej pory.

Duke Nukem Forever zapamiętano jako jedną z najdłużej tworzonych gier w historii. Pierwszej zapowiedzi doczekaliśmy się jeszcze w 1997 roku i od tej pory wielokrotnie przesuwano premierę. Slogan „wyjdzie jak ją skończymy” przylgnął do niej na dobre i z pewnością i dziś znajdzie się wielu sceptyków, którzy w nic nie uwierzą, dopóki końcowy produkt nie znajdzie się na półkach sklepowych.

Pozostaje nam tylko czekać i wierzyć w to, że ekipa Gearbox Software rzeczywiście dała tak potrzebnego kopa temu projektowi. Oczekiwania z pewnością są ogromne, więc przed deweloperem stoi nie lada wyzwanie. Miejmy nadzieję, że o efektach wieloletnich prac rzeczywiście przekonamy się na początku maja.

Źródło

PS. Można powiedzieć w końcu :cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W końcu ^^ 14 lat minęło. Chociaż jakoś nadal nie chce mi się wierzyć, że ta gra wyjdzie ;]

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Niektórzy użytkownicy tego nie forum nie mają tyle lat co zapowiedź Duke'a :D
    Jeszcze tylko 3 miechy z hakiem i będzie można pograć :)

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Ja sie tylko obawiam ze gra będzie kaszaną zrobioną 'na szybko" z samego faktu że i tak większość ja kupi z samego faktu ze to duke =).

"Your ass Your head what a diferent?"

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak już kiedyś pisałem jakby wyszedł wtedy kiedy był zapowiedziany .. xx lat do tyłu to byłby to wielki hit. A teraz albo to będzie średniawka albo gnio*. I co do premiery to jak odpalę to uwierzę prędzej na pewno nie.

EDIT: Bardzo ciekaw jestem kto pamięta Duke Nukem 1, 2, 3D :D

7. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ja na szczęście mam więcej :)

Odkąd grałem w Duke Nukem Manhattan, czekam na Forever, mam nadzieje że będzie dobre :)

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Omg... podają datę premiery a ludziom oczywiście się wydaje że i tak tej gry nie będzie

9. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    H3XT0R - niektórzy już 14 lat słuchają dat premiery, no to są sceptycznie nastawieni : P
    __
    Mam nadzieje, że na jakimś nowym silniku będzie. W sumie to przez te 14 lat, silnik był zmieniany... Bo chyba nie udoskonalali go od 1997 ; p

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  11. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Silnik z tego co wiem to bardzo często zmieniali. Stąd na początku były te "opóźnienia" z premierą :p Co później się z tą grą działo to już nie pamiętam ^^

12. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teraz każdy będzie niecierpliwie czekał aż gra pojawi się na półkach w sklepach:p

13. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Po oglądnięciu trailera mam nadzieję, że tej cenzury nie będzie w pełnej wersji gry. Bardzo razi w oczy grafika ;| Jest na poziomie dosłownie 2005 roku

14. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Uhh pamiętam pierwszego Duke:) co to była za gra! Manhattan był nie udany ale i tak miło było zobaczyć Duke'a :) Teraz mam nadzieję że będzie Hit a nie Kit, chociaż po obejrzeniu trailera czuję się w miarę spokojny ;). Wygląda na to że Twórcy nie zapomnieli o dobrym poczuciu humoru Duke'a ;D Graficznie chyba prezentuje się ok ale przecież nie o to chodzi w tej grze :) jak dla mnie to pozycja obowiązkowa ! Mam nadzieję, że dodadzą pierwsza część gry do tej jako jakąś minigierkę ;D

15. Micki

Micki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błonie
    Czekaliśmy długo ale i tak myślałem że będziemy czekać FOREVER

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.