1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Data produkcji konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez CinderellaMan, Kwiecień 2, 2012.

1. CinderellaMan

CinderellaMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Mój stary Xbox właśnie zdechł na dobre. Chce kupić slima i tutaj właśnie mam problem. Chodzi o date produkcji. Pamiętam że w facie można było ją sprawić w sklepie odrywając lekko zaślepkę kartonu. W slimie też jest taka możliwość?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Teraz jakiego slima byś nie kupował " nowego " w sklepie to żadnego z nich nie da się przerobić. Przerabialne są do sierpnia 2011 ( raczej do sierpnia ). Więc musisz szukać na allegro używanych albo powystawowych.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Gdzieś w tesco może jeszcze zleżane modele by sie trafiły. Ewentualnie jak z przed 2012 to można mieć nadzieje na płytę trinity i wtedy RGH ktore dla slima sie bardziej opłaca

5. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Ja np miałem dużego farta ponieważ kupiłem konsolę w grudniu 2011 w jednym ze sklepów w Gdańsku i okazało sie że konsola była wyprodukowana w maju więc na przeróbkę mogę liczyć spokojnie. Ja na twoim miejscu gdybym miał kupować w sklepie to sprawdziłbym datę jej i dopiero wtedy zdecydował się na zakup.:02.47-tranquillity:

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Najlepiej sprawdź nr lot, jest na pudełku. Jak chcesz Flash to musi być mniejszy jak 1129x, jak rgh to mniejszy od 1133x

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum