1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Data Transfer Cable

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez helganin, Czerwiec 18, 2010.

1. helganin

helganin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Witam!
    Mam pytanie co do przegrywania danych między dyskami kablem Data Transfer Cable --> http://www.gram.pl/sk8_9A3iGu7_Data_Transfer_Cable_do_konsoli_Xbox_360_Slim.html
    chodzi o to że podłączając dysk do pc czy przegrywając dane na pendrive nie da się zgrać kilku gier np: Forza 2, Too Human, Fable II i moje pytanie brzmi czy tym kablem da się zgrać te sejwy bo nie wiem czy kupić ten kabelek bo jak się nie da ich zgrać to zgrywam wszystko na pena i 70zł w kieszeni.

Wczytywanie...

Poleć forum