Database error

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Witam, od jakiegoś czasu nie mogę wejść na forum, niezależnie jakiej przeglądarki używam , ciągle dostaje komunikat "Database error" . Czyściłem cookie , ale to nie pomogło. Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. O odpowiedź prosił bym Na gg: 6081063
(Korzystanie z forum używając do tego opery mini jest dosc kosztowne...) Lub e-mail : [email protected]
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik
to tylko chwilowy problem z serwerem. już wszystko ok :)
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
Problem jest nadal urzytkownicy bodajze z multimedi na strone wejsc nie moga ja urzylem poxy prosze administracje o zrobienie z tym coś.. Jedny dziala drugim nie dziala z neo tez sa problemy z wejsciem na www. prosze o help :)
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
dalej sa problemy...od wczoraj udalo mi sie dopiero teraz wejsc na stronke..ale strasznie wolno chodzi..
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Ciągle są problemy!Co jakiś czas pojawia sie napis DataBase error
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Problem jest nadal urzytkownicy bodajze z multimedi na strone wejsc nie moga ja urzylem poxy prosze administracje o zrobienie z tym coś.. Jedny dziala drugim nie dziala z neo tez sa problemy z wejsciem na www. prosze o help :)
A skad masz neta? Ja mam Netie na laczach TP... cos w tym jest...:D
Ale dzisiaj jest o wiele lepiej , wczoraj po poludniu w ogole nie moglem otworzyc strony.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, prowider nie ma tu nic do braku połączenia z bazą. Forum działa prawdopodobnie na dwóch farmach, gdzie jedna odpowiada za bazę danych, a druga za pliki. Ta pierwsza siada. Gdyby to był normalny dedyk, a nie barachło za 2 dolary miesięcznie, to usterka była by dawno naprawiona. Niestety, administratorzy wolą okłamywać użytkowników i kasę przelewaną na konto niby dla forum, biorą i kupują PS3 oraz gry. Niestety, taka prawda.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Rzeczywiście są problemy z poszczególnymi prowiderami, niektórzy wchodzą bez problemu, a niektórzy nie. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

@Respev Pozwól, że nie skomentuje już twoich bzdur.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Rzeczywiście są problemy z poszczególnymi prowiderami, niektórzy wchodzą bez problemu, a niektórzy nie.
Tak, jasne. Niemożność ustanowienia połączenia z bazą jest winą prowiderów ;) Chyba dam to na php.pl, niech się chłopaki pośmieją.

Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.
Chyba usługodawca, który was hostinguje. Po drugie, proszę nie mówić, że mówię bzdury. Na dobrym dedyku takie sprawy załatwiane są do godziny, a nie do 48 godzin. Ciekawe jest, że forum nie działa w godzinach szczytu - może jednak mam rację i lecicie na:

a) Albo czymś w cholerę tanim.
b) Na czymś darmowym.
c) Na usługach pokroju rootnode.net.

Może postawię u siebie na shellu prosty skrypcik do pingowania co 5 minut i zobaczymy, kto mówi bzdury? Zobaczymy, ile razy serwer zwróci time out.

EDIT:
Gratuluję trzymania serwisu na najgorszym hostingu jaki może być - leaseweb.com, czyt. na kiepskiej, budżetowej platformie. Na jakim pakiecie lecicie? Jak można być tak lekkomyślnym i stawiać forum, które generuje duży ruch na takim barachle?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Respev każdy kiedyś zaczyna a forum jest bezpłatne więc wiesz.
 

losdamianos

V.I.P
V.I.P
moim zdaniem troche mniej tych pieknych cudasnych dodatkow ( tego banera przewijającego juz dawno wylaczylem, bo mi poprostu komp zamulal )

mysle ze 80% osob wchodzi na to forum poczytac TRESC a nie poogladac prockozerne efekty graficzne :)

NA budowie forum sie nie znam, ale jezeli szukam czegos konkretnego to zawsze wlaczam wersje lo fi, tutaj niestety tego nie widze :(
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Respev każdy kiedyś zaczyna a forum jest bezpłatne więc wiesz.
To po co gadać bzdury, że administracja potrzebuje pieniędzy na serwer? Po co o tym mówią? Na serwer nie mają, ale na PS3 tak ;)
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze zróbcie coś z tym! Co jak co ale Respev ma rację.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
baza sql stoi na Kimsufi - gama serwerów dedykowanych już od 79.99 PLN/miesiąc! wiec to OVH, wiec nie jest to zla serwerownia
Respev co do ps3 to chyba poprostu cie zazdrosc zzera, nikt ci nie kazde na to forum wchodzi
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
brattanek nie przejmuj sie, każdy już zna mądrości respeva
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie brattanek nie przejmuj sie forum jest tak czy siak świetne i jak dla mnie to najświetniejsze ze wszystkich o X360:D
PZDR
 

bialy93

Użytkownik
Użytkownik
Też mam ten problem (internet upc 15mb/s ,ping 5ms) ,muszę łączyć się przez proxy ,myślałem że cały wasz serwis padł ,a potem jak zobaczyłem że mogę przez proxy ,to że upc blokuje tę stronę :E
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
ja mam UPC i mi juz smiga, pisałem do OVH w sprawie tego problemu czekam na odpowiedz
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
już załatwione ??bo 30min temu nie chodziło :/
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
dziś znowu były problemy dopiero teraz udało mi się wejść choć w ciągu dnia próbowałem kilkanaście razy.
 

Do góry Bottom