1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dave Cox: "Porównanie do God of War naprawdę nas wkurzyło"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Myślicie, że porównanie do przygód Kratosa to komplement dla każdej gry? Odmiennego zdania jest hiszpańskie studio Mercury Steam, które to obruszyło się na zestawienie powstającego w jego siedzibie Castlevania: Lords of Shadow 2 z serią God of War.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer producent gry, Dave Cox, bez ogródek przekazał, że zespół wkurza się, gdy nową Castlevanię porównuje się do marki God of War. Według dewelopera Lords of Shadow 2 bliżej jest choćby do Darksiders z powodu inspirowanych Zeldą elementów RPG:

Cox odniósł się także do otwartego charakteru zabawy w LoS 2. W trakcie rozgrywki nie ma mowy o sandboksowej wolności znanej choćby z Arkham City, całość przypomina bardziej wypadkową pomiędzy Hyrule a kosmicznym statkiem z Metroid.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie to nie wiem dlaczego się oburzyli bo God Of War to świetna gra/ świetny EX dla Playstation i chyba każdy ze stajni M$ chciałby zagrać we wszystkie części God Of War.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    debile, normalnie debile
    ja bym się ucieszył jak by moją pracę porównali do serii, która na metacritic nie zeszła poniżej 90%

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oni po prostu uważają, że są lepsi z Castlevanią.

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Po prostu sądzą iż Castlevania jest lepsza od GOW, i pod niektórymi aspektami mają rację.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no i spoko, niech sobie sądzą.
    grałem w castlevanię i bardzo mi się podobała, trudność na wysokim poziomie jest momentami nie do przejścia.
    ale niech uszanują to, że ich produkcja jest porównywana do gry która jest bardzo szanowana na rynku konsolowym.
    szukają skandalu żeby bardziej nagłośnić tytuł i tyle, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby się unosić dumą w takiej sytuacji.

Wczytywanie...

Poleć forum