1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dawguard rgh problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zuraw1989, Sierpień 7, 2012.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    siema mam problem odnosnie dawnguarda dodatku do skyrima mam konsole rgh wklejone tam gdzie zawsze hdd content 0000000000000000 i odpalam gre , po wlaczeniu gry wyskakuje mi download content loading czy jakos tak i pozniej wczytuje save widze ze dodatek jest odczytany poniewaz sa inne obrazki podczas ladownia gry , po zaladowaniu gry moja postac ma 10 lvl taki jaki jest wymagany do zaczecia dodatku i podchodze do strażnika w miescie a on nic nie wspomina o dawnguardzie a ogladalem na filmiku ze tak ludzie robia i im wyskakuje started : dawnguard i moga się cieszyc grą dzieki z gory. a i jeszcze jedno gra jest na pendrive a dodatek na originalnym twardym konsoli.ok teraz to podmienilem i gra i dodatek sa na dysku konsoli włączam gre wczytuje download content loading czy jakos tak i gdy daje continue to wyskakuje mi komunikat :this save relies on content that is no longer present. some objects may no longer be available i musze dac yes albo no

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    W czym problem ? poza tym zły dział...

Wczytywanie...

Poleć forum