1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dawna przeróbka a xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vister, Luty 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Witam :)

Dawno temu (2/3msc) kupiłem przerobioną już konsolkę (slima, 250gb).

Jednak o paru dniach ową przeróbke usunąłem aktualizując dasha do 699 przez pendrive-a (albo 599, nie pamiętam...).
    Wtedy miałem jeszcze free golda na 1msc, więc grałem sobie w HALO 3 w multi bez problemowo :)

Jednak 2lutego gold mi się skończył, i kupiłem z keye.pl 3msc owego golda :)

Jednak mam wątpiwości, czy ta przeróbka jest już wymazana, żadnego śladu nie ma (podstawy do bana...) i czy mogę grać bez obaw na multi?

Konsola NIGDY wcześniej nie podłączana do neta, czyli brak możliwości oflagowania :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ślad zawsze pozostanie w kondoli więc raz przerobiona konsola - ryzyko gry na live

4. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    No ale w softwarze już nic raczej nie ma, jeżeli dash wgrał softa oryginalnego, więc bez ingerencji w bebechy konsoli, nikt nic raczej nie powinien zbanować etc.

@edit
    Wiem, że temat wałkowany swtki razy, ale nigdzie KONKRETNEJ odpowiedzi nie znalazłem...

Konsoli oflagowanej nie mam, xval pokazał, że czysto.

Więc chyba mała szansa na bana...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum