1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dawno nie używana konsola, aktualizacja dashu/nowa przeróbka?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez N1xX, Wrzesień 18, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. N1xX

N1xX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, dawno nie grałem na xboxie ale mam ochotę pograć w GTA. Nie pamiętam jaką mam przeróbkę, ale ostatnio grałem w Dark Souls, mój dash to 13599 więc chyba mam LT 2.0? Może ktoś to potwierdzić?
    Z tego co przeczytałem GTA na 2.0 śmiga więc tutaj by było ok, jednak wymaga dashboarda w wersji 16202. Pytanie brzmi czy mogę spokojnie instalować aktualizację? Pamiętam że jakiś czas temu były jakieś problemy, usuwanie przeróbek itp. więc nie wiem czy mogę instalować czy będe potrzebował nowszego LT.

Konsola nie podłączana do internetu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...
Status Tematu: