DayZ sprzedaje się rewelacyjnie, co gwarantuje konsolową konwersję

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl





Twórcy DayZ obiecywali, że stworzą konsolową wersję swojej sandboksowej strzelaniny, jeśli sprzedaż gry przekroczy ok. 150 tysięcy egzemplarzy. Okazuje się, że mamy już praktycznie zagwarantowane, że ten nietuzinkowy tytuł wyląduje na PlayStation 4 i Xbox One.

Bohemia Interactive ogłosiło, że sprzedaż DayZ poprzez platformę Steam przekroczyła już 1 mln kopii. Ten znakomity wynik osiągnięto w zaledwie cztery tygodnie. Gra cieszy się ogromną popularnością, nawet pomimo faktu, że mamy tu do czynienia z wstępną wersją kodu. Płacąc 24 euro gracze otrzymują dostęp do "Alfy". Po właściwej premierze gry będą mogli już bez żadnych dopłat pobrać pełną wersję DayZ. Dla nas najważniejszy jest sukces komercyjny tej produkcji, co gwarantuje stworzenie konsolowej konwersji. Deweloperzy z Bohemia podkreślają, że nie spodziewali się aż takiego zainteresowania graczy.​

 

Krzychu1987

Banned
Sam bym nabył ale 100zł za to ? Przesada.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sam bym nabył ale 100zł za to ? Przesada.
mam takie same zdanie :)
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Tez mialem takie zdanie, ale jednak kupilem i nie szkoda mi tych pieniedzy. Mimo, ze to dopiero wczesna alpha i pelno w niej bledow, a funkcji i mozliwosci jest jak na lekarstwo, to gra sie swietnie. Najbardziej podobaja mi sie w tej grze wymiany ognia. Godzinami zbierasz sprzet, jedzenie, leki i nagle giniesz od jednej kulki. Nastepnym razem zastanawiasz sie zanim zaatakujesz wieksza grupke ludzi. Poza tym jest to jedna z niewielu gier, ktora zwieksza u mnie ilosc adrenaliny podczas akcji. Moim zdaniem warto.


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a po co masz atakowac wieksza grupe ludzi. to jak w zyciu, samobojstwo :)
wystarczy ze zlapiesz laga gdy atakuje cie trup i po zawodach. glupota jest noszenie calego swojego majdanu przy sobie. ale oczywiscie BI nie mogli dac skryek juz na starcie gry. moze za pare patchy dodadza :)
gralem, ale nie kupilbym tego teraz. nie wiadomo jak ten projekt sie rozwinie. a patrzac na kolejne czesci arma, moze byc nieciekawie.
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz samo bieganie i zbieranie lootu jest nudne, mamy niezla ekipe do gry i atakujac kogos z zaskoczenia ma sie ogromna przewage, nawet jesli przeciwnikow jest wiecej. Ponadto jesli trafisz na ludzi, ktorzy dopiero zaczynaja grac w DayZ, to idzie szybko i sprawnie.


Faktycznie przydalo by sie cos w czym mozna ukryc swoje rzeczy, dla przykladu namiot. Jednak kupujac wczesny dostep do gry liczylem sie z tym, ze bedzie tutaj jedynie namiastka pelnej wersji.


W kazdym razie zabawa jest przednia. Nie zmieniaja tego nawet bugi, przez ktore zginalem juz kilka razy.


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Ooo tak, dawać mi to na PS4 :D

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
lepiej dac teraz 24euro niz potem np 59e.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Ooo tak, dawać mi to na PS4 :D

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
To trochę poczekasz bo podobno chyba na gram.pl pisali ze beta nie pojawi się w tym roku lub pod koniec tego roku :D A czyli do oficjalnej wersji może być ponad rok :D
Ale przyznam że sam chętnie bym zobaczyło to na Ps4 :)
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Na oficjalnym blogu czytalem, ze beta pojawi sie najwczesniej na koniec roku. Jednak moim zdaniem sa to bardzo optymistyczne zalozenia, biorac pod uwage obecny postep prac.


Jezeli kiedykolwiek zobaczymy ukonczona wersje tej gry, to wydaje mi sie, ze dopiero za kilka lat.


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Ja obstawiam że to będzie wyglądać tak: teraz alfa potrwa z 2 lata, potem beta 2 lata, i może wtedy zobaczymy oficjalną wersje :D
Bo jak na razie widząc co się dzieje w alfie ( przenikanie przez ściany, znikające dłonie, spadanie z dachu budynku i wychodzenie bez szwanku, "pływanie" w podłodze i wiele innych "smaczków") można przypuszczać że przed tą grą daleka droga.
Patche wychodzą tak 3/3 . ostatnio co zrobili to dorzucili/włączyli battleeye i tyle ;d No cóż trzeba mieć nadzieję :p
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Rocket pisal, ze najpierw zajma sie glownie serwerami, co jest dobrym pomyslem, poniewaz ich obecny sposob dzialania, jest koszmarny. Chodzi glownie o to, ze np. serwer wysyla informacje wszystkim graczom o tym, iz ktos, gdzies otworzyl drzwi. Powoduje to duzo desynchronizacji i bardzo czesto pojawiaja sie lagi, nawet przy stabilnym pingu.


Nastepnie planowane jest zwiekszenie ilosci zombie, dodanie zwierzat, mozliwosc polowania, przygotowania jedzenia oraz podstawy craftingu.


Zapowiada sie to fajnie, ale ja czekam glownie na pojawienie sie pojazdow, czy helikopterow.


Pozostaje tylko pytanie, ile na to wszystko bedzie trzeba czekac?


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw to oni powinni się zająć klientem gry tak btw. bo nieraz muszę resetować grę bo albo to wyszukiwarka nie działa a to nie widać napisów na przyciskach ;d serwery to już inna bajka, ale skoro chcą dodawać nowe możliwości nie łatając starych to już widzę jak będzie "wesoło" :D magazynek wyładujesz w zwierzaka a nie dość że Ci ucieknie to jeszcze zrobi to przenikając przez ściany budynków jak robią to aktualnie zedy w trakcie pościgów :D
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
wyszukiwarka nie działa
Usuń filtrowanie pingu, które jest domyślnie ustawione na 100.

nie widać napisów na przyciskach
Zmień język w grze na angielski. Polskie tłumaczenie nie jest ukończone i wielu rzeczy po prostu nie widać.


Co do zombie, to ja się ciesze, że wogóle biegają normalnie, a nie tak jak w modzie :p
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Gra mnie wogóle nie interesuje na PC, ale chętnie kupię na PS4, choć po tym co tu czytam to nie prędko się jej doczekam.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Rocket sam odradza zakup gry ludziom, którzy nastawiają się tylko i wyłącznie na granie. Była o tym mowa w filmie z DayZ czy nawet na oficjalnym forum. To jest dopiero wczesna alpha i nic ponadto. Ja zagrywałem się w moda, dlatego kupiłem Standalone i wiedziałem co mnie czeka.
 

Krzychu1987

Banned
Jak uważacie że za 100zł nie kupicie tego moda to mam dla was super wiadomość, na HB https://www.humblebundle.com/weekly?utm_source=Humble+Weekly+Sale+Newsletter&utm_campaign=be0c8549b4-newsletter_bohemia&utm_medium=email&utm_term=0_a406d06e11-be0c8549b4-110015733 Możecie kupić MOD za 1$ a tak na prawdę cały pakiet ARMA za 6$:

ARMA II, ARMA: Gold Edition, ARMA Tactics, Alpha Prime, Take On Helicopters and UFO: Afterlight, Arma II: Operation Arrowhead oraz ARMA II: DayZ Mod. 6$ za to wszystko to jak za darmo :)


Jak by ktoś nie wierzył bo pierwszy raz widzi akcję charytatywne Humble Bumble to kupuje już u nich 6 raz, tylko 1 miałem problem z kluczem ale po napisaniu do nich dostałem nowy :)
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam sam zakupiłem wczoraj pełen pakiet Army za 6$ na humble bumble

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalka
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Jak uważacie że za 100zł nie kupicie tego moda to mam dla was super wiadomość

Nie wprowadzaj ludzi w blad. Za 100 zl. mozna kupic samodzielna wersje gry DayZ - jest to osobny produkt.


Natomiast Humble Bundle oferuje darmowy mod, ktory mozna sciagnac bez oplat, jednak wymaga on ArmA 2 + Operation Arrowhead. To wszystko jest zaznaczone w opisie gry na stronie HB.


Mowiac krotko DayZ Standalone, ktore kosztuje 100zl., to nie to samo co DayZ Mod oferowany w paczce za 6$.







Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

Krzychu1987

Banned
Nie wprowadzaj ludzi w blad.
Osobno czy razem finalnie mamy to samo tylko że za 18zł i do tego łącznie 8 gier (licząc dlc jako grę), za 100zł masz tylko sam mod samostójkę.
 

Do góry Bottom