1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DayZ- towarzysz broni

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Coller22, Styczeń 23, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam chciałbym się zapytać czy są na forum jakieś osoby chętne do gry w "DayZ" albo czy znają jakieś serwery typowo Polskie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mógłbym pograć, ale trzeba by znaleźć ekipę kilku osób + mieć jakiś TeamSpeak czy coś, bo granie samemu to mi się znudziło po tygodniu odkąd kupiłem Armę 2.

4. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Bieganie samemu to trochę wyzwanie ale w pewnym momencie się może znudzić oraz można dostać strzał w plecy i pozamiatane, właśnie dlatego szukam jakiś towarzyszy broni a znasz może jakiś chętnych ludzi do gry ? bo ode mnie nikt w to jak na razie nie gra :( co do komunikacji to może ventrilo lub skype do TeamSpeak trzeba byłoby poszukać jakiegoś Darmowego Serwera z kanałami za darmo tak na początek...
    A jesteś może że tak powiem już przekonany do jakiegoś konkretnego serwera ? czy też na razie że tak powiem jesteś nie ustatkowany i zwiedzasz serwery w poszukiwaniu tego "odpowiedniego" ?
    Jakbyś się zdecydował na wspólną grę to daj znać tu w temacie czy napisz PW ;p

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja to grałem jakoś w lato zeszłego roku czyli jakoś lipiec/sierpień, ostatnio w ogóle nie włączałem więc nie wiem jak wygląda sytuacja na serwerach, ogólnie wiadomo - ze względu na komunikację najfajniej byłoby pograć na polskim serwie :p Z moich znajomych raczej nikt w DayZ nie ciupie.

6. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    No to powiem tak mam taki jeden Polski Serwer grają na nim prawdopodobnie sami Polacy czyli duży plus :) ale zasada "nie ufaj nikomu" tam się często sprawdza więc dobrze tam jest minimum grać we 2. Jak już mówiłem ode mnie też nikt nie gra :/ co do komunikacji ja używam najczęściej skype niby jest tam TeamSpeak 3 ale nie wiem jak to dokładnie wygląda u nich.
    Tu masz Ip serwera jakbyś był zainteresowany ( 79.173.37.58:2312 ) :)
    Wersja Arma wymagana to : 100296
    A wersja DayZ to : 1.7.4.4
    EDIT1. właśnie przed chwila cwaniaki z serwera dodały "white liste" więc aby zagrać trzeba wejść na ich forum zarejestrować się i napisać poddanie o wpisanie na nią... -_- wiec na nowo poszukiwania odpowiedniego serwera (mam oryginalną ale nie chce mi się w to bawić czas odpowiedzi 1-2 dni).
    A grałbyś na innym serwie czy tylko Polski i nic więcej ?
    Wysłałem Ci PW z nowymi info.

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    mogę zagrać :)

8. Coller22

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Fajnie a znacie jakiś dobry serwer gdzie moglibyśmy pograć ? ja znam tylko dayzinfo.pl reszta takich małych polskich albo upada albo cały czas cziterzy :/

Wczytywanie...

Poleć forum