Dbanie o Xbox'a 360 ARCADE Jasper

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Witam ! Zakupiłem kilka dni temu xbox'a 360 arcade jasper, jestem zielony w te sprawy i chciałby się dowiedzieć jak dbać o niego aby nie było RRODa oraz innym problemów, które uniemożliwiłyby mi korzystanie z mojego sprzętu. X'a chciałbym podłączyć do monitora 20'' LED, czy kabel VGA zmienia bardzo obraz niż oryginalny kabel do TV ? Jeżeli były podobne tematy to przepraszam, ale bardzo zależy mi na uzyskaniu informacji od was. Z góry dziękuję. :)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Jasper praktycznie jest wolny od RROD'a, nie zatykaj wylotów wentylacyjnych i nie trzymaj go ciasno miedzy innymi rzeczami to bedzie ci służył dlugo, przeczyszczenie wentylacji sprężonym powietrzem tez nie zaszkodzi, kabel vga to tylko oryginal lub bigben
 

mlozio

Użytkownik
Użytkownik
Głównie o każdego Xboxa Jasper lub "wyżej" jest trudno o RRODa, chyba, że ktoś gra w saunie i trzyma X'a w specjalnie wyizolowanym pudełku, gdzie panuje kompletna próżnia.
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
a czy na allegro można kupić kabel oryginalny lub bigbena ??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Można kupić, lecz możesz też spróbować z kablem za 8zł. Ja takiego mam do testów i trafiłem w 10 działa idealnie. Lecz często takie kable nie są idealnej jakości (podwójny obraz)
 

coldstan10

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj big-bena ja popełniłem ten błąd i żałuje :( szkoda kasy lepiej jakiś no name na allegro tez będzie dobry
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie kupuj big-bena ja popełniłem ten błąd i żałuje :( szkoda kasy lepiej jakiś no name na allegro tez będzie dobry
No to chyba kupiles podrobke bo bigben daje bardzo dobry obraz, a te no name to wlasnie guzik sa warte zwlaszcza na monitory z wysokimi rozdzielczościami
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Postanowiłem kupić oryginalny kabel VGA od microsoftu, więc problemu nie będzie . A czy wbudowana pamięć wystarczy na savy z moich 6 gier ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
wystarczy.
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie za pomoc. jeżeli będę miał jakieś pytania napisze :). Wielkie dzięki
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Czy gry, które mam EA MMA , Fifa 2011, Fight Night round 4, red dead redemption, będą potrzebowały aktualizacji ? a jeżeli tak to co muszę zrobić aby pobrać aktualizacje.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
to zależy jakiego masz teraz Dashboarda.
Aktualizację pobierasz przez Xbox Live lub z stron Xbox.com
ewentualnie jak dana gra będzie miała nowszego niż masz w konsoli to sam cię poprosi o aktualizację.
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Proszę mi powiedzieć, w jakiej pozycji ma stać Xbox? Czy musi on stać pionowo, czy może leżeć poziomo ?
 

xaxon

Użytkownik
Użytkownik
To jest bez znaczenia. Każda jest prawidłowa. Według Twojego gustu ;p

p.s moja pionowo
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
z tego co się dowiedziałem lepsza jest pozycja pionowa :)
 

blax16

Użytkownik
Użytkownik
To moze zapytam tutaj: slyszalem ze w xie mozna odpalic jakos tzw "wietrzenie xboxa", w sensie ze chodza wiatraki wsyzstkie tak by z kurzu sie oczyscilo. Prawda czy jakas sciema?
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Glupota..

Sent from my GT540 using Tapatalk
 

blax16

Użytkownik
Użytkownik
Tak myslalem, wolalem jednak zapytac
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Tak myslalem, wolalem jednak zapytac
Lepiej się dopytać niż później kąbinować i tworzyć nie wiadomo co ze swoim sprzętem :)
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze takie pytanie. Jak mam internet radiowy 2 mb to jak podłączę do X'a to będę mógł pobrać najnowsze aktualizacje do gier i inne nowe oprogramowania przydatne do korzystania z Xbox'a , czy ruter musze dokupić?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom