Dbanie o Xbox'a 360 ARCADE Jasper

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Xbox 360 fan

Użytkownik
Użytkownik
jeśli chcesz korzystać z internetu w komputerze i jednocześnie w xboxie to musisz kupić rutera. Aktualizacje do gier itp są w większości płatne.
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Kolega powiedział, że Te gry co mam mogą wołać o aktualizacje . wiec chce się dowiedzieć jak to się robi
 

xAmpeGx

Banned
same się ściągają i za darmo (wszystkie update są za darmo więc nie kolega nie gada że sie płaci) płaci się tylko za motywy dodatki obrazki gry arcade dlc i gry na żądanie
 

reavenger

Banned
czasami na płycie od razu jest wszystko do aktualizacji. Wsadzasz płytę wyskakuje okienko i akceptujesz ;) aktualizuje się konsola jakiś czas, resetuje i działa dalej ;)
 

xAmpeGx

Banned
chodzi mu też o aktualizacje gier ;) a nie tylko dasha aktualizacje gier ściągają się przy uruchamianiu gry
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
czyli kabel od neta musze mieć podłączony do X'a ?
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
dostałem kabel ,,oryginalny" VGA obraz nie jest świetny ... zastanawiam się nad zwrotem przedmiotu i kupie jakiś no name . Co o tym sądzicie ?
 

xAmpeGx

Banned
tak musisz mieć podłączony kabel od neta do xboxa, kup sobie kabel hdmi, jeżeli chodzi o kable AV no name to lepie zostaw ten bo te chińskie badziewia się przecierają szybko itp
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli na orginalnym kablu jakosć cię nie zadowala to na kablu no name dostaniesz zawału
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Ok już zrobione, kabel nie był dociśnięty do końca do gniazda z X'a ... Pewnie przy sprzątaniu musiałem szarpnąć i lekko się wyciągnał. Grałem w EA MMA już i nie wołał aktualizacji . Siostra odda mi reszte gier, które wymieniłem wyżej. I wtedy zobaczymy czy gry będą wołać o aktualizacje .
 

nath

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej zainstaluj sobie najnowszego dasha przez pendriva i nie bedzie juz wolac o aktualizacje :)
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Z jakiej strony ściągnąć?
 

nath

Użytkownik
Użytkownik
tu masz najnowszy dash dobarnia
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
dzięki wielkie ;). w racie jakichkolwiek problemów jeszcze. będę pisał... prosiłbym o to żeby nie zamykać tematu.
 

air_waves

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie! Czy można edytować swoje konto na XBL?
 

Mikesh

Użytkownik
Użytkownik
edytować w sensie zmieniać nick?
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
mozna zmienic tylko czesc ustawien profilu. Nie mozna zmieniac nicku, a co do innych ustawien to nie mam pewnosci...
 

Mikesh

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli chodzi o zmiane nicku jest możliwa jednak potrzebujesz Microsoft points
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mam pytanie! Czy można edytować swoje konto na XBL?
Tak :)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W edycji profilu możesz 1 raz zmienić nick za darmo.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom