1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ddodatki do ME2 na xboxlive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michal9o90, Czerwiec 21, 2010.

1. michal9o90

michal9o90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    pomocy mam problem ogromny, mam me2 bez cerberusa, za to miałem konto silver amerykańskie z 4000tys punktów, za to kupiłem sobie dodatki do me1 i me2 i cerberusa i teraz tak, cerberusa ni h.. nie da się jednak użyć na innym koncie, druga sprawa, dodatki do me1 działają na innym koncie, natomiast dodatki do me2 nei wiem chyba nie, ponieważ gdy zaglądam do zawartości podczas włączonego me2, to tylko są odznaczone na koncie na którym ściągnąłem a innym już nie i teraz mam problem, bo od nowa zaczałem ostatnio me1 na innym koncie aby zodbyć więcej osiągnięć i nie wiem i zrobić sobie idealny save ale nie wiem czy gdy będę grał w me2 to czy będą dodatki dostępne czy jednak muszę grać na tym koncie na którym sciągałem?? Bo jak tak to zacznę grać w me1 na tym amerykańskim koncie, bo przecież nie będę drugi raz kupował dodatków dla innego konta, bo to bez sensu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Proste załatw teraz 2 pada i za jego pomocą zaloguj się na konto amerykańskie i będziesz miał dostęp do pobranych dodatków. Oczywiście będą one działały tylko wtedy jak oba konta będą zalogowane.

4. michal9o90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    a to spoko mam drugiego pada, ale nie wpadłem na taki pomysł, zaraz wypróbuje z góry dziękuję z apomoc

5. michal9o90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    heh nic z tego, tzn nie wiem, sprawdzę podczas gry w me2, ale generalnie pokazuje w grze że nie mam tych dodatków mimo że są na dysku bo nie są odznaczone haczykiem, ale sprawdzę czy podczas gry się pojawią, no i oczywiście cerberus tak czy siak tylko działą na tym amerykańskim koncie

Ty jednak może coś wyszło, coś sie spieprzyło, bo podłączyłem drugiego pada i nic (znaczy zalogowałem) chciałęm wczytać savyz me1 to gra powiedziała, ze nie mogą być podłączone dwa pady i wtedy coś się spieprzyło gra się włączyła od nowa, mając zalogowane obydwa pady lecz sterowanie przeżuciło się na tego który jest na koncie USA, i nagle cerberus zaczął działać jeszcze raz zrobiłem tą sztuczkę z wczytaniem savów z me1, znowu zresetowało gre i przeżuciło na tego pierwszego pada i teraz działa cerberus na tym europejskim koncie, ale dziwna rzecz bo w zawartości do pobrania wogóle nie pokazuje teraz tych dodatków z poza cerberusa tych dużych kasumi koto itp, jakby się rozpłynęły te dodatki hehehehehehe

Wczytywanie...

Poleć forum