1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Island - arena problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tmks90, Luty 27, 2012.

1. tmks90

tmks90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Przepraszam jeżeli już był taki temat ale nie mogłem nigdzie znaleść informacji. Czy wie ktoś może jak wejść na Arene w Dead Island? Jest wiele osiągnieć w tym miejscu m.in. za przetrwanie określonej ilości fal itp, ale na pierwszej mapie w ośrodku gdzie jest wejście na arene (nawet na mapie jest informacja że jest tam arena) jest zablokowane, nie da rady nic zrobić, na drzwiach zamiast opcji ich otwarcia jest taki przekreślony X co oznacza że są zablokowane. Czy wie ktoś może co trzeba zrobić żeby odblokować wejście? Dodam że kilka razy przeszedłem grę, osiągnąłem 50 poziom, ale nadal się z tym męczę i nic nie mogę zrobić. Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. tmks90

tmks90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a to żeby wejść na arene potrzebny DLC ? Hmm nigdzie o tym nie czytałem, rozumiem że ten DLC jest za punkty MSP tak ? ale nawet na najzwyklejszą arenę bez punktów nie da rady ? Bo gdzieś widziałem że są 4 areny, poza tym nawet jest osiągniecie, żeby ukończyć lub przejść 4 areny coś takiego

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Xbox360Achievements.org - Dead Island Achievement Guide
    Osiągnięcia z areny są pod dlc, kosztuje 800msp, raczej nie wejdziesz bez dlc, ale moge się mylić :D

Wczytywanie...

Poleć forum