Dead Island: Definitive Collection to świetnie zrobiony remaster

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Co prawda wczoraj wieczorem publikowaliśmy już jedno porównanie, ale lepiej spuścić na nie zasłonę milczenia jeśli popatrzymy na jakość zestawienia Ekipa Digital Foundry, czyli prawdziwi fachowcy porównali odświeżone Dead Island miedzy wersjami i trzeba przyznać, że ekipa Techlandu spisała się na medal.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że nie podbito tutaj jedynie rozdzielczości do 1080p. Całość przeniesiono na najnowszą wersję silnika Chrome na której działa także Dying Light. Poprawiono oświetlenie, dodano PBR (physical based rendering), dorzucono mnóstwo efektów postprocessowych, poprawiono geometrię otoczenia i elementów planszy, a niektóre miejsca również nieznacznie przemodelowano.




 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetnie zrobiony remaster? Przecież spadki FPS-ów są tam co chwila, 30 FPS to też nie jest cudowny wynik.
 
Ostatnia edycja:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Po Dying Light mało kto będzie chciał wrócić (cofnąć się technicznie) do Dead Island ;).
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wszystko fajnie ale ta gra jest nudna jezeli nie masz ludzi do coopa to lipa
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak patrząc po filmikach ludzi z tej gry stwierdzam, że to nie ma nawet polotu do DL :p
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@kuleczka91 no bo nie ma. Dead Island był pierwszy i zapoczątkował tak jakby sezon Zombiaków. Dying Light powieliło to co było w DI do potęgi 3 dodało parkour = i wyszła mega produkcja.

Więc wiadomo, że jak ktoś ogrywał DL i zagra w DI to odczuje niesmak..

Dying Light posiada bezapelacyjnie koronę najlepszej gry z otwartym światem i zombiakami.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie dla wszystkich. Dla mnie DL nawet nie stało obok rdr.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie dla wszystkich. Dla mnie DL nawet nie stało obok rdr.
Tak się zastanawiam jak można porównywać grę z kowbojami, indianami i koniami do gry z zombiakami? o_O

PS. Nie grałam nigdy w RDR, ale jak patrzę po screenach to nie ma to nic wspólnego z zombie :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie dwie zupełnie inne gry.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koledze pewnie chodzi o DLC pod tytułem Undead Nightmare które coś wspólnego z nieumarłymi bezapelacyjnie ma ;)


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak się zastanawiam jak można porównywać grę z kowbojami, indianami i koniami do gry z zombiakami? o_O

PS. Nie grałam nigdy w RDR, ale jak patrzę po screenach to nie ma to nic wspólnego z zombie :p
to proste. Bo są tam konie,indianie, kowboje i zombie ;) Tak jak kolega wyżej zauważył - chodziło o undead nightmare.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie dla wszystkich. Dla mnie DL nawet nie stało obok rdr.
Porównanie gry TPP do gry FPP mija się jak dla mnie z celem. Zresztą to całkiem inna dynamika gry.
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zapewne odruchowo skakałbym na ściany budynków po dziesiątkach godzin z DL :D Ale zapewne nie wypróbuję tego odświeżenia, temat ograłem kilkukrotnie na last-genie więc już na samą myśl o powrocie mam mdłości i to nie przez miliony gnijących trupów. ;)
 

Do góry Bottom