1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Island Riptide - 10 minutowy gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJDIDO88, Styczeń 24, 2013.

1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Serwis IGN otrzymał możliwość zagrania w wersję pre alpha gry. Jak się prezentuje? Zobaczcie sami:

[video=youtube_share;O29F-b9nWTY]http://youtu.be/O29F-b9nWTY[/video]​

Jak widać mamy sporo podobieństwa z pierwszej części. Miejmy nadzieję, że twórcy nie dadzą nam podobnych i nudnych misji znanych z poprzedniczki typu idź na koniec wyspy znajdź przedmiot i wróć.
    Jak dla mnie wygląda to jak duże DLC do pierwszego Dead Island.

źródło: Dead Island Riptide - Gameplay Reveal - IGN Video

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Bardzo fajnie się zapowiada, podoba mi się ten klimat opustoszałej wyspy.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie motyw miasteczka bardziej mi się podobał niż jeżeli dżungla.. Jeszcze gdzieś wyskoczy koleś z Crysis ;)
    Hm mam nadzieję że ten "defend the tower" - w przenośni. Nie będzie częste bo już widzę jak się będę przy tym denerwował i narzekał na tępe AI moich towarzyszy. Tak jak np na filmie - zamiast babsztyl strzelać z karabinów to okłada zombiaków pistolecikiem albo bronią do walki na mały dystans, a te "wieżyczki z karabinami" są nie zajęte do momentu w którym to my z nich korzystamy.

Jak dla mnie to też wygląda jak większe DLC, a nie całkiem nowa gra..

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    niczym się to nie różni od pierwszej części prócz mapą :D i tak zagram

6. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    No chyba jaja sobie robią. Przecież to nic nowego jasne wersja alfa, ale nic się tu nie zmieniło oprócz otoczenia. Założę się o 100 zł że to będzie tak samo nudne i monotonne jak pierwsza część a szkoda bo mogło być pięknie.

1 osoba to lubi.
  7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    najwyżej oceniany komentarz na yt ładnie to ujmuje:

"So these idiots (who killed the CoJ series and made the first crappy Dead island) made no FU****G improvements over the last one.And its been almost 2 years since the first one released. There is just no reason to buy this sh*t."

8. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Nie wiem jak wam, ale to mi bardziej przypomina DLC z nowymi misjami niż nową grę...

2 użytkowników lubi ten post.
  9. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    To to nie jest dlc ;o?!
    Padłem.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  10. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    To jest spin-off, nie pełnoprawna kontynuacja. Fakt faktem za dużo różnic nie widać. Z tego co pamiętam to miało to wyjść w dystrybucji cyfrowej tylko, a na końcu jakieś wersje pudełkowe pokazują.

11. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Deja Vu? Chyba już grałem w tą grę:D Jeszcze jest troche czasu może coś poprawią oby:)

12. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Dużo się nie zmieniło stary trick zamiast dcl wydają full gre z nowym tytułem:). Może i fajne będzie z zombie takich gier nie ma dużo:)

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ma duzo gier z zombie??? ostatnio wychodza tylko jakies gry z zombie, jest na to moda obecnie

14. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odp: Dead Island Riptide - 10 minutowy gameplay

Ubolewam właśnie nad tym faktem niesamowicie.

Wolałbym otrzymać grę, w której rzeczywiście odczuwa się element zaszczucia, walki o przetrwanie albo nieufności wobec innych ocalałych. Ot, coś w stylu The Walking Dead - tylko niekoniecznie pod postacią przygodówki (inna sprawa, iż ten tytuł z gatunkiem point&click - poza samą mechaniką - niewiele miał akurat wspólnego).

Finał jest bowiem taki, że na rynek trafia w ostatnich latach sporo produkcji, które sprowadzają się w swojej istocie do masowego wyrzynania w pień niezliczonej liczby zombiaków. Niby o to w gruncie rzeczy chodzi. Jednak w mojej opinii wygląda to zdecydowanie zbyt często niemal identycznie - zmieniają się raptem drobne szczegóły, które ostatecznym odbiorcom przedstawia się jako ogromną rewolucję. Sama rozgrywka cierpi na takim rozwiązaniu, bo nie wiedzieć czemu staje się przez to niesamowicie trywialna. Czy naprawdę musi tak być?

W tego typu grach brakuje mi przede wszystkim jakiegoś nowatorskiego podejścia do tematu. Choćby innej perspektywy przedstawienia uniwersum, w którym mamy do czynienia z plagą zombie. Bo jakby się tak poważniej zastanowić, to sama rozgrywka niewiele różni się w większości przypadków od klasycznych FPS-ów z lat 90. Tyle że wtedy naparzało się do potworów wszelkiej maści, nazistów i innych paskudztw. Obecnie walczymy już niemal wyłącznie z hordami "umarlaków". Paradoksalnie dla takich oldschoolowych gier nie ma już dzisiaj jednak miejsca, o czym świadczy chociażby niszowość nowego Painkillera czy Serious Sama.

Do czego zmierzam? Ano do tego, że producenci analizując słupki sprzedażowe konkurencyjnych marek, z uporem maniaka wciskają później graczom produkty nie pierwszej świeżości. Tyle tylko, że w nowym, pachnącym opakowaniu. A my, odbiorcy łykamy ten mniej lub bardziej stęchły już towar i na dodatek cieszymy się jakimiś pierdołami, które niekoniecznie powinny nas w ogóle interesować.

Zresztą sami wiecie, jak to jest... Znajomy puszcza Wam nowy kawałek z płyty ulubionego artysty. "Co to za #@$*% ?!" - myślicie i zapominacie czym prędzej o utworze. Po.jakimś czasie piosenka pojawia się jednak w radiu. Zmieniacie stację. Nic z tego: konkurencja gra dzisiaj to samo. Dochodzi do tego, że dzień w dzień zmuszeni jesteście przynajmniej przez chwilę posłuchać tego "#@$*% ?!". Po kilku kolejnych dobach, krążąc bez celu po YouTube'ie, sami mimochodem wpisujecie tytuł do szukajki. "Bo przecież to nie jest tak, że ten utwór jest aż taki beznadziejny. Nie, nie. W sumie to on mi się nawet podoba i ma też fajny teledysk. Dobra nutka! Chyba puszczę ją wieczorem dziewczynie...". To oczywiście działa w obie strony - i to co obecnie wciąż jeszcze nam się podoba, z czasem przestanie nas bawić. Być może nie dlatego, że sami zrezygnujemy z obecnie proponowanej nam formy obcowania z hordami zombie. Wystarczy, że ktoś stworzy nową mechanikę, inny "fajniejszy" styl, który faktycznie przypadnie graczom do gustu. Cała reszta wydawców pójdzie rzecz jasna tym samym tropem - a wtedy zatęsknimy zapewne za nieskomplikowaną odmóżdżającą jatką. Czyli właśnie taką, która dzisiaj zaczyna nas powoli coraz bardziej nużyć.

/Wysłane z telefonu/

1 osoba to lubi.
  15. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zagram na bank:p W 1 część grało się ********** w coopie :p Mi i kumplowi gra dała tyle radości ze masakra:)

16. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    bo 1 bo 2 są zombi ale takie nie udane dosyć. left to dead coś takie mi chodziło niż jakieś mody na pc do gier. Więc mało i to typ FPP

17. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ta wychodzą. chyba pokroju plant vs zombie.
    dobrych gier z trupami prawie nie ma. przez 10 ostatnich lat moze ich bylo z 5.

18. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    od czasu left to dead to ja nie widziałem dobrej. Na pc fajny jest kiling floor:). Te nowe dead island by mogło być podobne.

19. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no KF daje rade. soundtrack jest wypasiony :)
    DI nigdy nie bedzie takie jak L4D, ale to chyba lepiej. jeżeli w rozgrywce nic się nie zmieni, to patrząc na trailer dostaniemy to samo w innej oprawie. wcale nie będe zaskoczony.

20. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szkoda ,że KF się nie doczekało plaformy xbox 360 . Ale licze ,że coś w tym stylu wydadzą to co jest bo 2 itd to nie to czego bym oczekiwał raczej.

21. Colthar

Colthar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    na PC z zombiaczkami to fajna jest gra WarZ, a co do tematu, to się zawiodłem, spodziewałem się zupełnie innej gry, nowych rozwiązań innego stylu walki itp. a tu widać głównie zmieniło się otoczenie...

Wczytywanie...

Poleć forum