1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Island Riptide - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez CSpec, Kwiecień 20, 2013.

1. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

W temacie zamieszczamy tylko opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. totor

totor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    rybnik
    Pograłem chwile i muszę przyznać że nieco usprawnili grafikę,muzyka klimatyczna napisy są można nawet zaimportować postać z pierwszej części gry, jedynka strasznie mi się podobała zobaczymy jak z dwójką, pogram więcej to napiszę coś więcej;)

4. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    W jedynkę nie grałem. Teraz jestem po około godzinie gry przyznam dość przyjemnie się gra, graficznie i muzycznie spoko .Czekam na forumowych bywalców do gry na linku

5. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie grałem w 1 część , teraz przeszedłem prolog i trochę 1 rozdziału i **** nie urywa, w pewnych momentach są bd spadki fps i jest to widoczne, nie wiem czy przejdę cała ale zagram jeszcze ;)

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Świetna giera. Gram już 7 godzin i ani trochę się nie nudzę. Grafa,muza,system walki jest naprawdę na poziomie.Do tego przejeżdżanie zombiaków autem i łódką. Gra potrafi przyciąć i to dosyć ostro. Ale ogólnie trzyma stały poziom framerate. Są wszystkie rozwiązanie z pierwszej części i kilka nowości. Do tego fabuła całkiem spoko. Brawa dla Techlandu za jedną z najlepszych gier z zombiakami.

7. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gram od 4h wiec to mocno wstepne zdanie na temat gry.

Po pierwsze co rzuca sie w oczy to fatalna optymalicja...gra ledwo trzyma minimalny poziom plynnosci a czasem wrecz chrupnie. Troche to dziwne bo grafika jest na poziomie 1 czesci...Nie zebym mial cos do silnika DI, ale o ile 1 czesc na iksie wygladala fenomenalnie,tak ta czesc po prostu wyglada,nie zachwyca,jest poprawna.
    Po drugie gra strasznie malo zajmuje...wydaje mi sie,ze lokacje beda malo urozmaicone.O ile w 1 czesci mielismy wyspe,miasto,posterunek itp itd tak tutaj prawdopodobnie mamy mocno rozbudowana ale tylko wyspe (nie licze tutoriala).
    Po trzecie ze wzgledu na rgh zmuszony jestem grac offline.Wydaje mi sie,ze wzgledem czesci pierwszej czuje sie tutaj mniej sterylnie, to jest nie jestem tak osamotniony. Sa npc,jest ich duzo i cos robia :) Dodano kilka ciekawych pomyslow,ktore wyszly grze na plus.Fabula tez wydaje sie ciekawsza.

Podsumowujac, jak narazie gra jest nieco lepsza od prekursora. Niestety gre dyskwalifikuje dla mnie fatalna optymalizacja- gra mi sie przez nia nieprzyjemnie.Koniec koncow gre przejde chyba na pc...

8. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzę, że nie tylko ja zauważyłem masakryczne spadki fpsów, zwłaszcza w tutorialu na statku... Ciekawym rozwiązaniem jest kooperacja z npc, coś czego zabrakło "jedynce".

9. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    spoko gierka z dośc dobrą grafiką, jednak czasem fpsy umierają normalnie :( ale ogólnie gra się przyjemnie

co oznacza w meno glownym ver. 1.31 czy jakos tak - jakas beta czy co?

10. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Gra bardzo podobna do 1 ale fajnie się grało.Ładna grafika i jedynie co mnie wnerwiało no spadki fpsów.Pod koniec gra się nudzi i wogule niezabjiałem zombi tylko biegałem z 1 miejsca do 2 by jak najszybciej wykonać misje.Ocena 7.5/10

11. gruby_to

gruby_to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    gra rozwalona tak jak mowicie w pewnych momentach jest spadek ilosc klatek gra sie po prostu przycina! tez nie gralem w 1 czesc, tak wiec nie mam zadnego odniesienia czy cos poprawili badz tez skopali :) ale jak dla mnie gralo sie bardzo przyjemnie, robilem w wiekszosci watek glowny zadnych pobocznych prosb np. zeby przeszukac plaze badz zdobyc notes lekarki i dostalem pierwsza bron palna dopiero w tym klasztorze gdzie sie wchodzilo do bunkra... a pierwsza furia (mozna ja wogle jakos wlaczyc zolty pasek pod health'em jest pelny wciskam B i sie nic nie dzieje gralem czarnym raperem i mialem bron ustawiona na piesci) jak bilem wiezniow ktorzy bronili promu nie wiem czy tez tak mieliscie ? ogolnie poza zombi ludzmi naliczylem moze z 8 mutantow (ten dziwolag co mial "rekomlot") przez cala gre troszke malo.... nie wiem czy zauwazyliscie ale wiekszosc osob pobocznych np. gosci ktory byl uwieziony na przyczepie toz obok pierwszej naszej miejscowki i gosc ktory uruchomil nam prom to jest ta sama textura :) jeszcze pare takich smaczkow by sie znalazlo. i czy jest jakies inne zakonczenie ? ja mam ze ten cwaniak doktor w garniturze ginie w dokach, my odplywamy po chwili jest nowa wyspa dryfujemy dobijamy do pomostu w miedzy czasie podchodzi jakas babeczka i zblizenie na wejscie podpoklad naszego jachtu i przekrecenie klamki (i zapewne wyjscie zombi :) )

ocena mysle ze te 6,5/10 i te pol sie nalezy za to ze to polska produkcja

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Opisy, spoilery wstawiajcie w specjalne znaczniki.

13. kanar

kanar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra nie najgorsza. Niektore misje jak np Zabicie Wayna były trudnee pff nie trudne tylko troche dlugie :D Na pewno kazdy chociaż 2 razy umarł przy zabijaniu go wiec lepiej grac na xbox live :) smieszniej i przyjemniej i zalezy na kogo sie trafi :p Ogolnie gra fajna troche za krotka kampania przeszłem w 2 dni . Czekam moze kiedyś na dalszą czesc :D bo w ostatnim filmiku jak wracali łudka to, jak juz wyszli to jedna babka zauwazyła ze w drzwiach co sie wchodzi tam pod łodke tam w doł to sie ruszały te drzwi i filmik ten sie przerwał ale to chyba chodzi o to ze mają zamiar zrobic dalszą czesc Dead Island :D

pozdro.

14. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fabuła prosta i denerwująca idiotyzmem ( jeden bohater lata i załatwia wszystko ryzykując życie, a cała reszta siedzi wygodnie na ***** czekając aż frajer wróci z informacjami po to żeby zaraz wysłać go samotnego dalej - strasznie to sztuczne) uważam że najlepiej w nią grać z kimś jeszcze ( jest wtedy wciągająca i nie jednokrotnie śmieszna zabawa szkoda tylko że nie ma coop) samotne przechodzenie gry może się szybko znudzić.
    Grając zauważyłem dość często spadki fps, błędy ( miałem błąd z końcowym bossem który stał z piłą nieruchomo w miejscu, a ja go spokojnie lałem) no i to co mnie jeszcze trochę zdenerwowało to powtarzające się twarze osób które spotykamy w trakcie gry.
    Ta część o wiele bardziej mnie wciągnęło niż dead island 1 na tyle że przeszedłem całą czego nie udało mi się dokonać w przypadku poprzedniej części gry :welcoming:

Moja ocena końcowa 7/10 :apple:

Nie mniej jednak pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy zaczynając zabawę to fakt że taka gra powinna być grą mmo ( np. expienie na zombiakach samotnie lub klanowo, powiększenie, rozbudowa podstawowej mapy o inne lokacje, pvp z innymi graczami itp) odniosłaby wtedy na pewno większy sukces doskonale wiedząc jak tematyka zombie jest teraz popularna.

15. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Od razu na wstępie podkreślę, że grałem jedynie w Riptide natomiast w Dead Island nie miałem przyjemności. Zacznę może od fabuły, która jest prosta i mało interesująca. Przerywniki filmowe, które powinny budować klimat też nie stoją na najwyższym poziomie. Oprawa graficzna jest w porządku, du*y nie urywa ale czasem widok dżungli w czasie intensywnego deszczu jest ładny. Natomiast już sama rozgrywka czyli eksterminowanie zombie jest satysfakcjonujące i przyjemne, drzewka talentów jak dla mnie są wykonane trochę chaotycznie ale to dobry element ponieważ pozwala wzmacniać naszą postać. Szczególnie przypadło mi do gustu tworzenie / modyfikowanie broni dzięki czemu nasze cacka stają się jeszcze potężniejsze. Po kilku godzinach zabawy mogę przyznać 6+/10

16. kołodziej

kołodziej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zalesice, Radom, Poland
    Gra wg mnie słaba. Prosta fabuła, spadki fps oraz w większości nudne questy. Zyskuje tylko w multi, ale i wtedy też po jakimś czasie zaczyna nudzić.

Wczytywanie...

Poleć forum