1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead island riptide

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez RafanoCK, Kwiecień 26, 2013.

1. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Witam. Mam taki problem dostałem misję od kobiety jakieś zoye (zapomniałem jak to lecialo) tam trzabylo zebrać 5 akumulatorów i 2 kable i pisze by udać się do niej pogadać tylko jak jestem obok niej to mam opcję X (czyli Handel z nia, a nie rozmowa) nie ma innej opcji a w zadaniu jak już napisałem jest napisane by pogadać. Co trzeba nacisnąć czy coś ? I 2 pytanie jak będę przechodził tryb współpracy i będę dalej niż jak sam to jak włącze konsole to będę tam gdzie sam grałem ?

Wczytywanie...

Poleć forum