1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dead island

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez popino, Wrzesień 14, 2011.

1. popino

popino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie czy ktos odblokowal osiagniecie zwiazane z eksploracja wyspy,osiagniecie o nazwie "Tam i Spowrotem".Trzeba zwiedzic cala wyspe łacznie 72 miejsca,przechodze poraz 3 ta gre i caly czas mam 71 odnalezionych miejscowek a wszyskie obszary na mapie sa odkryte-wie ktos o co chodzi???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
  4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Było sporo tematów o Dead Island. Po co tworzyć nowy? Poza tym na YT jest poradnik (@UP). Polecam na przyszłość użycie Google lub mózgu.

5. sickcarlo

sickcarlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bede zakladal nowego tematu. Powiedzcie czy oplaca sie kupic ta gre?? czy to nie podobne jest do LOST?? jesli tak to prze kicha. jesli nie moze mnie zainteresuje. prosze o odpowiedz

6. james007pl

james007pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest spoko, podobna trochę (z gameplayu anie z grafy czy z fabuły) do borderlands. Jeśli chodzi o miejscówki po prsotu rób wszystkie questy i zadania główne to będziesz miał 72 miejscówki bez kłopotów.

7. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jak dla mnie to gra SWIETNA i mowie to z pelna odpowiedzialnoscia, mam prawie calaka w niej bo nie moglem przestac grac a co do osigniecia ze zwiedzeniem mapy to mam 71/72 co Strasznie mnie zdenerwowalo a zrobilem (wydaje mie sie) WSZYSTKIE questy glowne i poboczne...

8. Smortoon

Smortoon XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Czy tą grę warto nabyć? I czy acziki łatwo wpadną? :p

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra na poczatku powala, jest naprawde fajna i inna.
    Fajnie sie w nia gra i jest godna polecenia.
    Lecz po kilku dniach grania znudzila mi sie bo robisz to samo, chodzisz non stop tymi samymi sciezkami itp
    Musisz isc od punktu A do punktu B i zrobic zadanie.

Powiem ze sa lepsze gierki jak i slabsze - ta jest sredniakiem w ktorego warto zagrac ale nie must have

Wczytywanie...

Poleć forum