1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

/Dead or Alive Xtreme 2/ Black screen, freeze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wx45, Listopad 28, 2015.

1. wx45

wx45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, to mój pierwszy post tutaj więc przede wszystkim pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum :)

Posiadam nieprzerobioną konsolę xbox360 slim. Kupiłem ostatnio do niej grę DoA E2, która niestety nie chce działać. Po próbie odpalenia gry ekran robi się czarny a pad przestaje działać (nie działa również przycisk guide).
    Po wciśnięciu przycisku otwarcia napędu, płyta się wysuwa a na ekranie na sekundę pojawia się powiadomienie o aktualizacji, po czym odpala się normalny dashboard. Podobne efekty pojawiły się również przy próbie odpalenia gry u znajomego na przerabianym x360.

Wydaje mi się, że to problem z aktualizacją, jednak ani odłączenie konsoli od internetu, ani czyszczenie cache nie pomogły.
    Według strony abgx360 ta gra w wersji PAL ma Media ID 55E5891E.

Jedyne co przychodzi mi teraz do głowy to podkręcenie lasera w konsoli, bo ręczna instalacja na dysku nie wchodzi w grę - z tego co wyczytałem jest to jedna z gier które nie oferują takiej opcji.

Mam nadzieję. że podałem wszystkie informacje potrzebne do ustalenia czy da się to naprawić. Z góry dziękuję za pomoc.

Ostatnia edycja: Listopad 28, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum