[DEAD RISING 1] Porady ? Wskazówki?

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Witam , posiadam od niedawna grę Dead Rising [xbox360].
Niestety o grze wiem niewiele i według mnie jest koszmarnie trudna.
Co chwilę umieram , posiadam aktualnie 1000 zabitych truposzy (LVL 7).
A więc tak o to moje pytania ,na które oczekuję odpowiedzi :
1.Po co jest Zegarek ?(do tego momentu nie znalazłem jego zastosowania)
2.Co jakiś czas pokazuje mi się czerwony napis na ekranie i (Game Over) tzn. pokazane są jakieś obrazki i całe robią się czerwone po czym trzeba grać od poprzedniego zapisu (kilkadziesiąt min w plecy).
3.Jak Pokonać Kolesia z Maczetą , Klauna i więźniów ,którzy jeżdżą Humve po parku,
4.Gdzie znajdują się jakieś przydatne bronie ? (piłę motorową wiem gdzie znaleźć:) ) ,ale możecie podać jakieś przydatniejsze rzeczy.
5.Jak odpierać najłatwiej ataki zombie? (często zawieszają mi się na czyi i trzeb lewą gałką szybko machać) więc jeden kwadrat z życiem poszedł.

Pytanie oczywiście do znawców tej gry :) ,za kazdą przydatną pomoc leci THX.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie, gra trudna, ale kozacka :)
1. Misje maja limity czasowe, po to zegarek, zeby sie w nich wyrobic.
2. Zapewne nie wykonales misji, ktora popycha watek fabularny, rozpocznij gre od nowa, ta sama postacia. Bedziesz mial lvl 7 od poczatku i nabijal expa dalej. Ja przeszedlem ta gre dopiero, gdy startowalem od 40+
3. Bedziesz mial wiekszy level, nie beda az tacy trudni. Clown jest latwy, klienta z maczeta juz nie pamietam, a co do tych w humvee, to ustrzel najpierw goscia, ktory strzela, a potem kierowce.
4. Poszukaj w necie. Uzi jest zaraz po wyjsciu z safe house, na takim daszku. Jest tez gdzies sklep z antykami, maja katany i inne takie ****rele.
5. Zombiaki najlepiej olewac. Szkoda czasu na zabawe z zabijaniem ich. No chyba, ze chcesz zrobic aczik, na zabicie 53k zombie. Ale wtedy musisz od samego poczatku leciec do garazu, brac auto, jechac po podziemiach do nastepnego auta, zmieniac je i tak w kolko.

PS. Gra ma 7 zakonczen i tylko jedno "prawidlowe"
PS2. Druga czesc jest w porownaniu do pierwszej dziecinnie latwa ;)
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Ooo takiej właśnie odpowiedzi się spodziewałem :) Pięknie.
No dobra czyli musiałbym po prostu dać new game i tyle ? będę miał postać na tym samym poziomie?
Teraz natrafiłem na Policjantkę w sklepie z gnatem i palalizatorem ... wymiękam :) ta gra chyba jest za ciężka dla mnie.
Aktualnie mam 9 lvl . Więc proponujecie jednak zacząć od nowa? nie będzie to trochę monotonne ?
Może jeszcze jakieś rady i wskazówki ?:)
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Zaczynaj od nowa, tak jest ta gra skonstruowana. Jest praktycznie nie do przejscia, za jednym zamachem. Zacznij kilka razy od poczatku, olewaj misje i staraj sie przyprowadzic jak najwiecej ludzi do schronu, to daje bardzo duzo XP.
Sporo XP daje tez robienie dobrych zdjec, na ktorych dzieje sie duzo roznych rzeczy, np kogos jedza zombiaki, inny spada ze schodow, a jeszcze inny wlasnie sie na Ciebie rzuca :) No i poszukaj sobie w necie opisow miejsc, gdzie sa jakies sensowne bronie. Najlepsza na psychopatow jest mala pila mechaniczna, ktora zdobedziesz po zabiciu clowna. Do tego sprawdz, gdzie sa ksiazki przedluzajace jej wytrzymalosc, 2 noszone razem zwiekszaja durabilty 27 razy, co powinno starczyc na wszystkich psycholi w grze :)
Nowa gre zaczynasz w momencie, jak Cie zabija, lub skonczy sie czas na wykonanie misji
 
  • Like
Reactions: jun

Do góry Bottom