1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising 2: Case West znamy datę i cenę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Grudzień 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Firma Capcom poinformowała że epilog do gry Dead Rising 2 zatytułowany: Case West pojawi się na XBL 27 grudnia. Tym razem nie będzie on tak okazyjnie sprzedawany jak prolog: Case Zero który kosztuje jedyne 400 msp i jest samodzielną produkcją. Przyjdzie nam za niego zapłacić 800 msp i będzie wymagał oryginalnej gry DR2. Dodatek ten pojawi się na live jako exclusive, zaoferuje przede wszystkim modny ostatnio i stosowany również min. w serii Left 4 Dead powrót głównych bohaterów z pierwszej części gry. Tak wróci Frank West i będzie oczywiście postacią grywalną. DLC zaoferuje również dodatkowe misje, bronie, przeciwników, tryb kooperacji oraz możliwość robienia zdjęć jako Frank.

dla xboxforum.pl - nakoz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nigdy nie grałem w DR1, w 2 pewnie też nie zagram, ale kto wie. Capcom powinien wreszcie wydac Monster Huntera na X360, to byłby Hit...

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak nie grałeś to nie graj. Nagrałem DR2 i strasznie żałuję. Po 2h gry odpuściłem sobie. Największa porażka... gra jest na czas O_O. Do tego trzeba zbierac te durne zombrexy czy cos, dla swojej córki. Nawet nie wiem gdzie tego badziewia szukać.

Skoro jest to epilog, to w DR2 nie ma normalnego zakończenia??

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    próbowałem kilka razy się skusić na dłuższe granie w DR2 - a zwłaszcza po wysokiej ocenie w PSXExtreme - i nie wiem, nie rozumiem, nie znam się - dla mnie to pierwszorzędny crap - gra nie warta nawet 10minut

6. OstrY125

OstrY125 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nasielsk
    Grałem w dwójkę i nie za bardzo przypadła mi do gustu ale może ten dodatek będzie "jakiś" lepszy

7. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    szczerze w to watpie. to gra typy: albo ją kochasz, albo nienawidzisz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.