1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising 2 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Kondziu360, Wrzesień 18, 2010.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra już dostępna, jeśli ktoś grał, niech podzieli się wrażeniami z gameplayu.

W tym temacie, tylko i wyłącznie OPINIE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak ktoś grał w pierwszą cześć dobrze wie o co chodzi w tej grze :) Wyzynka masowa zombiakow czym tylko sie zapragnie (od butelek do pil mechanicznych) mozna kombinowac ze soba niektore bronie (np. whisky i gazeta = molotov). Graficznie znacznie lepsza od poprzedniczki (zwlaszcza modele postaci). WYMIATA

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Stare dobre Dead Rising. Jak ktoś nigdy go nir lubił to nie polubi, jak był fanem jedynki to będzie w domu.

5. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    liroy_ek grałeś? Jak oceniłbyś oprawę graficzną? Z jaką grą byś ją porównał?
    Nie grałem w jedynke, może czas to nadrobić, ale na zwykłą sieczke w stylu slasher'a nie mam ochoty... Szybko się nudzi?

6. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dead rising 2 to w żadym wypadku slasher. Bardziej RPG z elementami slashera.
    Grafa to tylko podkręcony silnik z 1 odsłony. Jeśli szukasz ideału graficznego - to nie ta gra. Ogólnie musisz się przyzwyczaić że to japońska gra(Capcom jest bodaj z japoni) więc jest trudno i brzydko. Ale dla fanów horrorów Georga Romero jak znalazł.

7. Kondziu360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OK, już wiem że nie zagram, nie przepadam za Capcomem... ;]

8. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja też, ale DR mi się podoba. Ściągnij sobie "demo" Dead Rising 2: Case Zero (poradnik) TU ) i obczaj. Mi tam sie podoba chociaż poziom jest troszke zabardzo wygórwany(zombiak cie złapie i już -1pasek)

9. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    bardzo dobra gra juz jest 2 i napewno zagram w nia innym tez polecam :p

10. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Mnie osobiście bardzo podoba się Dead Rising 2, jak zawsze sporo rodzajów broni a dodatkowo możliwość ich miksowania. Mapa spora, pełno sklepów i innych lokacji do zwiedzania. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to brak autosave, owszem można zaswjwowac po misjach głównych ale już jak odprowadzimy jakiegoś człowieka do tego bastionu to musimy sami szukać miejsca gdzie można zapisać grę.

11. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehehe, gra by była świetna gdyby nie system sejwów, dziwne że przez tyle lat tego nie poprawili

12. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A po co to poprawiać ? :huh: dzięki temu poziom trudności jest idealnie wyważony , dla mnie to jeden z plusów tej gry

13. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie jedynym dręczącym minusem (jak dotąd) tej gry jest czas ładowania :/ Mogli by to jakoś usprawnić zwłaszcza ,że ludzie już sie skarżyli na to po case 0.

14. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Tak jest częste i długie ładowania, bardzo mnie to irytuję. Poza tym może być ale bez rewelacji tak na 7/10.

15. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    w czesci 1 lokacje ladowaly sie podobnie. moze troche krocej.
    na plus trzeba zaliczyc combo z broni, ciut ladniejszą grafe, oznaczenia punktow na mapie, wiecej punktow sejwowania.
    zombrex mozna znalezc w jakis konkretnych miejscach czy moze on byc wszedzie?

16. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gierka fajna tylko denerwuje to ze ciagle czas nas goni nie mozna sobie tak porpostu połazić poexpic pozabijac

17. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    dla mnie gra jest idealna ;] sam miód w najkrwawszym wydaniu, coś pięknego ! długo czekałem i doczekałem się wymiatacza ^^ grafika dużo ładniejsza od części pierwszej, chociaż nie jest to oczywiście porównywalne z najładniejszymi tytuami, tak czy siak grafika w oczy nie kłuje, a raczej jest przyjemna,a porównując z częścią pierwszą śliczna. Trochę już pograłem i na prawdę warto, polecam wszystkim lubiącym rzeź, ciekawe misje, długie cutscenki (zdarzają się ;)) i kreatywność w tworzeniu broni ^^ jak dla mnie 9+/10 ! (- za wspomniane już loadingi, które potrafią wykończyć .)

18. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Pograłem trochę dłużej fajny groteskowy klimat dużo juchy i fajna rozwałka dają sporo satysfakcji ale na krótką metę przy dłuższym posiedzeniu ziewałem już i się męczyłem przy tej grze.

19. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gra ogolnie fajna moza skupiac sie na misiaj albo walaic w zombiakow ile popadnie zmixowanymi bronmi:) jedyne co mnei drazni to szukanie tych antidotum tych zombirexu czy jakos tak bo nigdzie nie moge znalesc ale za kase to drogo chyba ze znacie jakis szybki sposob na zarobek bo jetsem zielony w ta gre bo w jedynke nie gralem:) ale ogolnie sieczka niesamowita :)

20. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    niestety po przejściu gry brak trybu Overtime Mode , który bardzo by się przydał , bo te 72 h to mało czasu do pełni zabawy :/

a może ktoś przeszedł grę wielokrotnie i Overtime Mode odblokowuje się po np 2krotnym przejściu gry ? jestem bardzo ciekawy.
    wie ktoś może jaki jest max lvl ? ;]

21. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Zgadzam się. Do tego dodać trzeba jeszcze loadingi... po pewnym czasie odechciewa się tego.

Wczytywanie...

Poleć forum