1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising 3 - tak dużej przestrzeni w tej serii jeszcze nie było

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 11, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Los Perdidos to na tyle duże miasto, że z łatwością mogłoby pochłonąć grywalne obszary z pierwszej i drugiej części. I wciąż zostałoby jeszcze sporo miejsca.

Jak duży jest świat Dead Rising 3? Na pewno na tyle duży, aby bez problemu pochłonąć światy jedynki i dwójki razem wzięte. Tak przynajmniej wynika z obrazka opublikowanego na łamach Financial Post, na której umieszczono mapy z wszystkich 3-ch części cyklu w jednej i tej samej skali.

Zresztą już na targach gamescom otrzymywaliśmy zapewnienia ze strony Capcom, że trójka może zjeść dwie pierwsze mapy na śniadanie i wciąż zostanie trochę miejsca. Teraz mamy po prostu graficzne potwierdzenie takiego stanu rzeczy. Następna generacja wyraźnie służy grom z otwartym światem. Oj tak.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Już myśłałem że to druga wyspa z GTA V,a to tylko Dead Rising.Swoją drogą bardzo słaba seria,pierwsza cześć juz po pierwszej misji odtrąciła,dwójka nudna,brzydka

4. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up CO TY MÓWISZ? Chyba grałeś w inne gry. Ja przy jedynce jak i dwójce bawiłem się świetnie. I czekam z niecierpliwością na 3 część.

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

5. xXANDRZEJXx

xXANDRZEJXx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdy gra w co lubi ja dla tej gry kupiłem swoją pierwszą 360-tke i do końca życia nie zapomnę fanu jaki przyniosła mi ta gra jest to gra nad którą spędziłem najwięcej czasu fakt 2 nie była już tak dobra ale tez niczego sobie.

Wczytywanie...

Poleć forum