1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dead Rising 3

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sasza666

sasza666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    grywalność super

minusy to słaba grafika i gra jest stanowczo za krótka

1 osoba to lubi.
  4. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    jesli komus sie podobaly starsze czesci, to z tej bedzie napewno bardzo zadowolony.
    Gra sie super.

5. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Jak ktoś tylko patrzy na grafikę, to trudno. Ale zabawa jest przyjemna przy tym tytule :) Polecam.

6. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Gra warta uwagi , masa zabawy . Hordy zombie które nas atakują robią wrażenie . Gorąco polecam ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

7. czarnuchyo

czarnuchyo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    szczerze polecam :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

8. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Polecam, fajnie zajmuje czas

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Gra jest mega :) - polecam jak ktoś lubi klimaty zombie i elementy RPG

10. carmamir

carmamir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gierka wypasiona i wbrew opiniom nie zauwazam specjalnych spadkow FPS (a jestem wyczulonym graczem z GTX680), co prawda w TV sa jakies mocne ulepszenia (PS3 wyglada znacznie lepiej na nim niz na innym TV w sypialni).

Druga sprawa roznorodnosc zombiii i ICH HORDYYYYYYYY. Tam widac nowa generacje, a sa momenty gdzie gra jest sliczna.

Polecam !

11. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Gra jest świetna. Po opiniach kumpli musiałem ją mieć i się nie zawiodłem. Gram dopiero parę godzin a już mocno wciągnęła. Ciekawe, że każdy może do nas dołączyć by pomóc (lub przeszodzić). Wczoraj jeden gość pomógł mi w walce z bossem, ułatwił parę zadań i uratował tyłek kilka razy. Zauważalne są czasami spadki fps, ale ciekawe, że nie w momentach gdy na ekranie pojawiają się setki zombie.
    Szkoda, że twórcy nie zadbali chociaż o napisy PL. Naprawdę polonizacja na Xbox jest do kitu.

12. Haqu

Haqu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wizualnie średnio, ale gameplay nadrabia całkowicie i gra się świetnie :D

13. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Gra rewelacyjna! Przede wszystkim niesie ogromną radość, czysta rozrywka i spełnienie. Szkoda, że nie można grać dalej po zakończeniu gry, no ale to jest specyfika tej gry. Gdyby ktoś zbytnio zmitrężył, to nawet się nie zmieści w czasie. Także niektóre misje poboczne zbyt szybko znikają. Poza tym tysiące zombie, które eksterminujemy na setki różnych sposobów. Świetnie, że mogą do nas dołączyć inne osoby. Mnie ktoś wiele razy pomógł, szczególnie z bosami. Latam sobie z metalową rurką, a tu gość wpada z wielki elektrycznym młotem i niczym Thor niszczy wszystko na swojej drodze! :) Niesamowite.
    Ktoś miał pretensje, że mało przestrzeni. Niby tak, ale przedostać się z jednego końca miasteczka na drugi mając na przeszkodzie setki zombie, to nie jest tak hop-siup. Dlatego wielkość miasta uważam za wyważoną.
    Ponad 100 różnych kombinacji broni, dziesiątki pojazdów, naprawdę krwawa, przegięta, ale i z przymróżeniem oka przedstawiona fabuła.
    Gra, od której powinien zacząć każdy użytkownik Xbox One. Na pewno do niej wrócę, bo wiele rzeczy przegapiłem. Spokojnie daję mocne 8/10

14. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Jako świeżak konsolowy mam pierwszy raz styczność z tytułem tej serii.
    Grafika faktycznie tyłka nie urywa - ale to błahostka.
    Grywalność - to jest to. Wbieganie w tłum setek zombi na ulicy z kataną w ręku i sieczka... Rewelacja :)

15. karpiqu

karpiqu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja się bawiłem rewelacyjnie. Często olewalem misję bo po drodze znalazłem jakiś nowy blue print i tworzylem nową broń ciesząc się jak małe dziecko z prezentu pod choinki. Ta gra ma po prostu jakiś nie zwykły urok w sobie. Niby się robi ciągle to samo. Ciągła ************ wsumie. Ale wciąga nie samowicie . (tak przy okazji pierwszej i drugiej części jakoś nie specjalnie trawilem)

8 na 10

Nie pisz posta pod postem, używaj funkcji Edytuj // Traffic

16. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Muszę uzupełnić swoją wcześniejszą opinię.
    Przez weekend trochę intensywniej pograłem w DR3. I w skrócie: ta gra wciąga jak narkotyk ! :)
    To absolutnie niewiarygodne ale dawno nie grałem w tak grywalną i wciągającą grę !
    Mam gdzieś niedociągnięcia graficzne. Smaczki, jakie pojawiają się w grze, rekompensują wszelkie niedociągnięcia.
    Ta gra to po prostu kawał rewelacyjnej rozrywki na godziny :)
    Z czystym sumieniem - POLECAM !!!

1 osoba to lubi.
  17. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    jak dla mnie bez szału , chodz lepiej niz w przypadku 2 części , kupić przejść zapomnieć :)

18. AdWolf

AdWolf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łaziska Górne
  19. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Jestem świeżo po wielogodzinnej zabawie z tytułem i cóż mogę powiedzieć? To idealny przykład, że dobra gra obroni się bez fajerwerków graficznych, jeśli nie zabraknie grywalności. Do znudzenia wałkowany motyw zombie? W tej grze to nieważne! Ważne jest natomiast na ile ciekawych sposobów możemy je unicestwić. :) Tutaj gra daje nam wolną rękę i multum kombinacji różnego sprzętu ku chwale siania chaosu wśród niekończących się hord umarlaków. Właśnie takich programów mi trzeba po ciężkim dniu: lekkich, zabawnych i dających dużo satysfakcji. Podobnie się miało z dobrze znanym Sunset Overdrive, choć w DR3 mamy wszystkiego jeszcze więcej! Pośród ponurych, poważnych i wciskających łzy grach takie rodzynki są jak najbardziej mile widziane. Jedyne do czego się mogę przyczepić to ograniczenie czasowe na przejście gry, ale kto by tam się tym przejmował

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum